Klient chciał zaoszczędzić - przed zważeniem obrał banana ze skórki

21

Spryt czy brak rozsądku? Zdania internautów są podzielone. Klient chciał zaoszczędzić podczas zakupów, a że — jak wiadomo — potrzeba jest matką wynalazków, postanowił... obrać banana ze skórki i dopiero potem położyć go na wadze. Tiktokerka z Australii pochwaliła się pomysłem swojego chłopaka w mediach społecznościowych.

Klient chciał zaoszczędzić - przed zważeniem obrał banana ze skórki
Klient pozbawił banana skórki, żeby zaoszczędzić (TikTok, savingforboba)

Klienci szukają oszczędności. Pomysły są różne, o czym przekonujemy się, przeglądając media społecznościowe. Niektóre warto zapamiętać i wykorzystać, ale inne, te bardziej kontrowersyjne, wywołują mieszane uczucia.

Właśnie tak jest w przypadku nagrania, które zyskało popularność wśród użytkowników TikToka. Widzimy na nim mężczyznę, który wpadł na prosty, ale dość zaskakujący pomysł — obrał ze skórki banana, po czym włożył owoc do plastikowej torebki i umieścił go na wadze.

Jak wynika z opisu, filmik zamieściła w sieci dziewczyna oszczędnego klienta. ''Jak mój chłopak oszczędza na zakupach bananów'' — napisała pod nagraniem. Ale wielu internautów krytycznie oceniło pomysł mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepis na guacamole

Przede wszystkim, internauci zauważyli, że w tym przypadku ryzyko jest większe niż korzyści, ponieważ bez skórki, która zapewnia ochronę owocowi, banan może się zgnieść zanim klient dotrze do domu.

Co więcej, zdaniem niektórych komentujących, w tym przypadku możemy mówić o chorobliwej oszczędności. Pojawiły się nawet głosy, że tiktokerka powinna... zerwać z chłopakiem i wezwać policję. Ale nie brakuje też internautów, którzy chwalą pomysłodawcę i uważają, że uda mu się zaoszczędzić więcej pieniędzy niż tym, którzy się z niego śmieją,

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Ilu internautów, tyle opinii, warto jednak zauważyć, że takie praktyki mogą się źle skończyć i nie chodzi jedynie o zgniecenie banana. Obrywanie końcówek czy liści z warzyw i owoców jest dość popularne wśród klientów, ale w świetle prawa to działanie zabronione, traktowane co najmniej jako wykroczenie oraz działanie na szkodę sklepu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić