Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Kobieta chciała przekupić instruktora. Może się już nie pozbierać

11
Podziel się:

Do 10 lat więzienia grozi mieszkance Sieniawy na Podkarpaciu, która chciała przekupić egzaminatora prawa jazdy. 47-latka została objęta dozorem policji.

Kobieta chciała przekupić instruktora. Może się już nie pozbierać
WORD prawo jazdy egzamin na prawo jazdy elka (Materiały prasowe)

W środowy poranek mieszkanka gminy Sieniawa (woj. podkarpackie) zdawała egzamin praktyczny na prawo jazdy na terenie biłgorajskiego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Jak czytamy na stronie policji, kobieta przed egzaminem chciała przekupić egzaminatora. Wręczyła mu kilkaset złotych w zamian za pozytywny wynik egzaminu. Zszokowany pracownik pracownik WORD-u szybko zawiadomił policję.

Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy, a następnie do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut wręczenia korzyści majątkowej.

Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakaz opuszczania kraju. 47-latka stanie przed sądem, grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Egzamin na prawo jazdy. Jak wygląda?

Egzamin na prawo jazdy podzielony jest na dwie części: teoretyczna i praktyczna. Pierwsza odbywa się w zamkniętej sali przy stanowiskach komputerowych. Każdy z kursantów musi w pierwszej kolejności odpowiedzieć na 20 pytań multimedialnych z możliwymi odpowiedziami "tak" lub "nie". Część praktyczna egzaminu trwa mniej więcej około 1 godziny, w zależności od tego, czy w trakcie jego trwania popełnimy jakiś błąd.

Zobacz także: Oskarżył Tuska. Spotkał się ze zdecydowaną reakcją
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Furman
12 miesięcy temu
Dała za mało i ma problem
Autsajder
12 miesięcy temu
Za mało dała.
Kisiel
12 miesięcy temu
I bardzo dobrze, porządny egzaminator a Pani powinna wydać te kilkaset zł. na jazdy doszkalajace a nie łapówkę
gosc
12 miesięcy temu
zdawałem prawo jazdy w polsce i w stanach gdyby wprowadzić taki system egzaminowania jak w polsce np w Chicago nie nadążyli pakować tych egzaminatorów do czarnych worków tutaj ludzie się nie patyczkują
Masakra
12 miesięcy temu
Oj Jezus jaki on szlachetny , oj jeszcze chwila i uwierzę , kapuś jeden ,każdy tak gada solidna nauka dajcie mi takiego instruktora , hmm oni też patrzą żeby nie nauczyć , prawda jest taka że my dla nich to dożywotnio najlepiej żebyśmy zdawali , dożywotnio bez względu na umiejętności .
Asd
12 miesięcy temu
Gdyby była solidna nauka jazdy nie byłoby takich sytuacji. Dla niektórych WORD to biznes
gość
12 miesięcy temu
Ale się rozpędziła - najpierw chciała przekupić instruktora - przynajmniej tak napisał niechlujnie redaktor w tytule - potem egzaminatora - tylko po co.
starszy
12 miesięcy temu
po co tak utrudniają te egzaminy, ja zdawałem przed trzy osobową komisją, każdy zadał jedno pytanie, potem, kawałek jazdy po mieście i prawko było, ale to było w czasach komuny w 1976 roku,
Brak słow
12 miesięcy temu
Chore prawo. Wręczenie kilkuset złotych - dozór i zakaz opuszczania kraju, zagrożenie 10-letnią odsiadką. A ksiądz - pedofil przeniesiony do innej parafii.
adam
12 miesięcy temu
Niech mi ktoś powie. Z czym można mieć kłopot ze zdaniem prawa jazdy? Ja kat. B, A, B+E, C+E zdawałem za pierwszym podejściem.
Snmk
12 miesięcy temu
Przecież co 3 młoda laska pokazuje prawie całe piersi i ma zdane, znam takich przypadków kilkanaście .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić