Śląsk. Wjechała w grupę rowerzystów. Kobieta twierdzi, że to nie jej wina

349

W Ligocie na Śląsku doszło do niepokojącego zdarzenia. Kierująca samochodem osobowym kobieta wjechała w grupę kolarzy. Sprawą zajęła się policja.

Śląsk. Wjechała w grupę rowerzystów. Kobieta twierdzi, że to nie jej wina
Kolarze zostali potrąceni przez kobietę (Facebook)

O zdarzeniu poinformował "Dziennik Zachodni". Do niecodziennego wypadku doszło 28 kwietnia wieczorem w Ligocie, koło Czechowic-Dziedzic na Śląsku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 37-latka skręcając w lewo wjechała w grupę kolarzy na łuku ul. Bronowskiej.

Poszkodowani w wypadku zostali mężczyźni w wieku 30, 30 i 44 lat. Niezwłocznie po przybyciu straży pożarnej została im udzielona pierwsza pomoc. Na szczęście poniesione przez nich obrażenia nie zagrażały ich życiu. Na Facebooku opublikowano nagranie, które zarejestrowano chwilę po zdarzeniu. Widać na nim, jak służby otoczyły na poboczu opieką potrąconych kolarzy.

Policja z Bielsko-Białej będzie ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jeden pas ruchu ul. Bronowskiej był zablokowany. Zdziwienie może wywoływać tłumaczenie kobiety, która spowodowała wypadek. Ta mówiła, że potrącenie to nie jej wina, gdyż nie widziała kolarzy. Wszyscy uczestnicy kraksy byli trzeźwi.

Zobacz także: Giertych uderza w Biedronia. "PiS wykorzysta Lewicę"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić