Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EŁEM
|

Alkohol i striptiz. Amerykańscy żołnierze zabalowali w Gdańsku

408
Podziel się

Amerykańscy żołnierze mieli w ubiegłym roku odwiedzić lokal ze striptizem w Gdańsku. Jeden z nich miał tam zostać odurzony narkotykami i oszukany na dużą sumę pieniędzy. Kariery żołnierzy wiszą teraz na włosku, mogą wylecieć z armii USA.

Alkohol i striptiz. Amerykańscy żołnierze zabalowali w Gdańsku
Matthew Fix. To jego żołnierze mieli "popłynąć" w Gdańsku. (US Army)
bETpMOlN

Wszystko to miało się wydarzyć w ubiegłym roku, ale dopiero teraz o sprawie pisze magazyn wojskowy "Stars and Stripes". We wrześniu grupa czterdziestu żołnierzy z elitarnej 101. brygady powietrznodesantowej armii USA wybrało się do Gdańska. Pobyt tam miał trwać dwa dni. Żołnierze odwiedzili klub ze striptizem.

Jak opisuje magazyn, wojskowi wybrali się tam świętować urodziny jednego z nich. Chodzić ma o wysokiego rangą żołnierza batalionu Matthew Connera. Na gdańskiej starówce udali się do klubu "White Rabbit Saloon". Część zdecydowała się na inne nocne kluby oraz bar karaoke.

bETpMOlP

Grupa się podzieliła. Pod koniec imprezy, jak opisuje "Stars and Stripes", wielu "mocno nietrzeźwych" wojskowych zdecydowało się na powrót do hoteli, w których kwaterowali. Część żołnierzy, w tym dowódca batalionu, wybrało się bawić się dalej, do klubu "Obsession".

Zobacz także: Wojska USA w Niemczech. Wielkie manewry tuż przed relokacją żołnierzy

Impreza za 50 tysięcy

Siły zbrojne USA przeprowadziły dochodzenie w tej sprawie. Żołnierze zeznawali, że Conner zamówił wiele tańców erotycznych, a striptizerki miały gryźć go w sutki, gdy zasypiał.

bETpMOlV

Jakby tego było mało, po imprezie żołnierz... zniknął. Nie było go w hotelu, w którym miał stacjonować. Odnalazł się dopiero następnego dnia, w zupełnie innym hotelu. Dodatkowo posługiwał się on kartą płatniczą. Impreza była najwyraźniej droga: z karty żołnierza "wyparowało" około 50 tys. zł! Rachunki pokazywał kolegom podczas podróży powrotnej z Gdańska do Powidza.

Conner miał przekonywać, że został odurzony podanym mu w klubie szampanem, w którym - jak twierdzi - znajdowały się narkotyki. Skutki podania narkotyków miał odczuwać jeszcze kilka dni po imprezie. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że Conner - pilot śmigłowca bojowego - z powodu złego samopoczucia musiał odwołać swoje loty.

bETpMOlW

Kosztowna balanga

Ale oprócz straty pieniędzy impreza może być bardzo kosztowna dla żołnierza i jego przełożonego. Conner, jak opisuje "Stars and Stripes" jest w trakcie procesu przechodzenia na emeryturę. Jego przełożony, podpułkownik Matthew Fix, może zaś odpowiedzieć za niewłaściwy nadzór nad swoimi żołnierzami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETpMOmq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(408)
Abc
6 miesięcy temu
Mieszkancy Afryki widza w bialym bankomat a w wschodniej Europe widza bankomat w Amerykaninie.
Abc
6 miesięcy temu
Mieszkancy Afryki widza w bialym bankomat a w wschodniej Europe widza bankomat w Amerykaninie.
Abc
6 miesięcy temu
Mieszkancy Afryki widza w bialym bankomat a w wschodniej Europe widza bankomat w Amerykaninie.
bETpMOmr
Chuda
7 miesięcy temu
Uważam że bez względu kto jest klientem i w jakim stanie okradać i podawać narkotyków nie wolno ,tylko jak to zrobić aby tych nieuczciwych złapać
janusz
7 miesięcy temu
niech zrzuca desant na ta budę i ją zrównają z ziemią, jak mają jakieś pretensje! zabawa kosztuje!
grom
7 miesięcy temu
cóż nie zły pilot bojowego. Może oni na drzwiach od stodoły umieją też latać ale pić Polskiej Wódki nie umieją.
Asura
7 miesięcy temu
Głupich nie żal
scz ...
7 miesięcy temu
możliwe jest wszystko ale nie to żebyś był gwiazda wsi albo chcesz mnie przejąc i zaczynasz straszyć albo w głowie ci pomyliło spółka kapitał zakładowy i adres strefy wysoki a ty mi piszesz ze ci brkuje pozwoleniu na broń wszystkie dokunety są sprawdzone poświadczone podpisem osoby nakładjącej na prokurenta zezwolenie do obrony... w zrozumieniu co robimy
zaczekaj
7 miesięcy temu
nalot w odróżnieniu od innych ma coś więcej... żeby sobie na wkręcał
zaczekaj
7 miesięcy temu
prokurent wszystko wie... na tentemat
zaczekaj
7 miesięcy temu
wykorzystała cię bo nie wiedzą ludzie co robią a stanowią przymus idąc dalej podała mi numer jaki chce mieć,,, tyle wydała wyrok... tak czy tak wiedzą o tym kto posiada numer klucza... masz moc do przekazywania przymusu ja wiem... no ładnie
www
7 miesięcy temu
prokurent podpisze się za was... i tak zostanie... nie tak myślisz tylko inaczej... nie ma sesu znowu coś
www
7 miesięcy temu
żadna swoim tym drugim nie tyle wiem tak myślę... powoli bo zaraz wspólnika wprowadzę i się dowiemy że ma problemu... i tyle
bETpMOmj
www
7 miesięcy temu
nie po to mam prokurenta moge iść wybierze odpowiedź i się zamknie co zrobi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić