Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 
aktualizacja 

Kobieta wypięła się przy wszystkich. Ratusz komentuje wideo z Torunia

309

W sobotę 8 czerwca na Bulwarach Filadelfijskich w Toruniu doszło do sceny, która nigdy nie powinna mieć miejsca. W godzinach popołudniowych kobieta rozebrała się... i oddała mocz na trawnik. Wszystko na oczach wypoczywających ludzi w tym rodzin z dziećmi.

Kobieta wypięła się przy wszystkich. Ratusz komentuje wideo z Torunia
Gorszące nagranie z Torunia. Kobieta zrobiła to na oczach rodzin z dziećmi (Facebook)

U podnóża Starego Miasta w Toruniu rozciągają się Bulwary Filadelfijskie. To samo serce miasta, w weekendy jest tu dużo turystów i rodzin z dziećmi, które nad Wisłą spędzają wolny czas.

W sobotę 8 czerwca w godzinach popołudniowych, na oczach dziesiątek spacerujących i siedzących na leżakach ludzi doszło do wyjątkowo gorszącej sceny. Kobieta rozebrała się i na oczach wszystkich oddała mocz na trawnik.

Spędzaliśmy z rodziną miłą sobotę na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu. Niestety to zachowanie wywołało u nas ogromne zgorszenie. Nie byliśmy w stanie zostać dłużej w tym miejscu. Mam nadzieję, że moje dzieci nie będą już nigdy więcej oglądać takich scen - relacjonował jeden ze świadków zdarzenia dziennikarzom portalu ototorun.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". W Czechach to temat tabu. "Po pół roku miałam dość"

Ludzie zszokowani zachowaniem kobiety

Część ludzi była w szoku i postanowiła uciec. Inni złapali za smartfony, by uwiecznić tę scenę.

Nikt mi nie uwierzy. Pa laska leje normalnie, na Bulwarze, wśród ludzi. Wszyscy pouciekali. Toruń w pigułce normalnie - komentuje jeden ze świadków, który nagrał całe zdarzenie.

W sprawie obscenicznego zachowania w Toruniu skontaktowaliśmy się z Rzecznikiem Prasowym Prezydenta Miasta. Dopytaliśmy czy w pobliżu nie ma toalet?

To było na wysokości Starówki. To jest w ścisłym centrum, 10 metrów od pawilonów, które teraz przy Bulwarze zostały postawione. I tam są normalnie dostępne toalety - poinformowała nas rzeczniczka prasowa prezydenta Torunia Malwina Jeżewska.

Co grozi kobiecie, która zachowała się w Toruniu w ten sposób?

Sprawę reguluje kodeks wykroczeń - dokładnie artykuł 140 pod tytułem nieobyczajne zachowanie: "Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany".

Materiały wideo, które dołączone są do wpisów w mediach społecznościowych, są na tyle niesmaczne, że zdecydowaliśmy się ich nie pokazać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić