Kolejny materiał. Telewizja Polska grzmi: "TVN szkalował Papieża"

258
Podziel się:

Telewizja Polska wyemitowała materiał, o którym jest głośno. To wyliczanka wpadek konkurencji, szorstko podsumowanych słowami, że "pracownicy TVN nie są uważani za dziennikarzy, a sympatyków środowiska politycznego". A to wszystko dzień przed tym, aż Sejm zajmie się projektem lex-TVN.

Kolejny materiał. Telewizja Polska grzmi: "TVN szkalował Papieża"
Materiał TVP (screen z materiału TVP)

Telewizja Polska nie przestaje emitować anty-TVNowskich treści. W mediach głośno jest o materiale jednego z dziennikarzy, który został podpisany "Medialne manipulacje totalnej opozycji".

Wytykanie błędów

Według wspomnianego materiału, TVN ma powoływać się na wartości, których sam nie przestrzega. Nie zabrakło przytoczenia słów Donalda Tuska o wolności i wolnych mediach w demokracji, jak również akcji, kiedy ABW wtargnęło do redakcji tygodnika "WPROST", by "siłą zabrać kompromitujące nagrania rządu PO-PSL". Tylko co mają działania ABW do TVN?

Później było już tylko gorzej. Porównywanie słów wartości, których dziennikarze TVN użyli podczas kampanii "anty lex-TVN" z ich wizyjnymi wpadkami, a nawet atak na księdza, który często gościł na TVN-owskiej kanapie.

Skończyło się na pokazaniu dziennikarza, parodiującego Karola Wojtyłę. Telewizja Polska uznała, że jest to szkalowanie Papieża. Było to jednak prawdopodobnie nagranie pozawizyjne.

Sejm w środę o godzinie 11:30 zajmie się projektem, który ma zmusić Amerykanów do pozbycia się większości udziałów w telewizji TVN. Prawo i Sprawiedliwość walczy o głosy ze względu na to, że Porozumienie odmówiło poparcia ustawy. Wiadomo, że ostatecznie zostali przekonani niepewni ostatnio kukizowcy. Dziś ich przedstawiciel Jarosław Sachajko stwierdził, że będą "za".

Losy telewizji TVN ważą się. "Onet" nieoficjalnie mówi, że PiS zdobył większość głosów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić