Charakterna córka Kolendy-Zaleskiej: "Wynoszę się!"

177

Katarzyna Kolenda-Zaleska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce i jednocześnie mama Ani. Jej córka jednak ma bardzo silny charakter. Pewnego dnia stanęła na schodach i wrzasnęła "Wynoszę się!". Co się wówczas stało?

Charakterna córka Kolendy-Zaleskiej: "Wynoszę się!"
Katarzyna Kolenda-Zaleska (PAP)

Gwiazda TVN nie epatuje w mediach swoim życiem prywatnym. Bardzo rzadko robi wyjątki i uchyli rąbka tajemnicy. Tak było wówczas, gdy wraz z córką Anią udzieliła wywiadu na łamach magazynu "Gala".

"Wynoszę się!"

Okazało się wtedy, że Kolenda-Zaleska jest mamą, którą córka określa "nadopiekuńczą".

Dziennikarkę zapytano, czy córka ma silną osobowość. Ta z kolei bez zastanowienia powiedziała, że tak i przytoczyła zabawną historię sprzed kilkunastu lat.

Zawsze miała swoje zdanie. Kiedy była dzieckiem, próbowaliśmy ją namówić do jedzenia truskawek. Ona ich nie lubiła i nikt nie wiedział, dlaczego. Czuła niczym nieuzasadnioną wrogość do nich. Miała wtedy może trzy, może cztery lata. Pamiętam, że kupiłam jej statek i powiedziałam: ,"Jak zjesz truskawki, to ci go dam". Niepedagogiczne, ale wierzyłam, że zadziała. Nie odniosło skutku. Podobnie było ostatnio z pomidorami, których również nie lubi. Mówię do niej: ,"Za każdy, zjedzony plasterek - sto złotych". Nie ruszyło jej. Twarda jest. Z domu wyprowadzała się już jako trzylatka. Stała na schodach i krzyczała: ,"Wynoszę się!". Powtarzając to za Goferem z "Kubusia Puchatka" - wyznała Kolenda-Zaleska.

Córka dziennikarki i operatora Grzegorza Zaleskiego jest już dorosła. Ale z pewnością charakterna!

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić