Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|
aktualizacja

Koło torów kolejowych leżały zwłoki. Horror na warszawskim Wawrze

21
Podziel się:

Do odkrycia doszło przy stołecznej ulicy Patriotów 58 w dzielnicy Wawer. Zostało tam znalezione ciało mężczyzny – w chwili, gdy policja zaczęła oględziny, znajdowało się już w znacznym stadium rozkładu. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił leżący nieopodal przedmiot.

Koło torów kolejowych leżały zwłoki. Horror na warszawskim Wawrze
Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami przy zwłokach znaleziono coś niebezpiecznego (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak informuje portal RMF24, zwłoki zostały odnalezione przez pracownika stacji kolejowej. Dokonał on makabrycznego odkrycia w trakcie pełnienia prac porządkowych przy torach – ciało spoczywało w zaroślach nieopodal. Dyżurny policji odebrał zawiadomienie o godzinie 13.

Potwierdzam, że pracownik PKP znalazł ciało. Pozostawało tam dłuższy czas – powiedział w rozmowie z TVN24 Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zwłoki znalezione koło torów w Wawrze. Pojawiły się nieoficjalne doniesienia

Policjanci dokonali już wstępnych oględzin zwłok. W ich trakcie nie stwierdzili, aby na ciele znajdowały się obrażenia lub rany, które mogłyby świadczyć o tym, że przed śmiercią denat padł ofiarą pobicia lub został zamordowany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Rozbił samochód na latarni. Pokaz głupoty amerykańskiego kierowcy

Pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje odnośnie do okolicy, w której znaleziono zwłoki. Według ustaleń RMF24 znaleziono przy nich pistolet, jednak sami funkcjonariusze policji nie potwierdzili, czy taka sytuacja naprawdę miała miejsce. Rafał Rutkowski podał jedynie, że ciało zostanie zabezpieczone, aby mogło być poddane dalszym czynnościom.

Ciało zostanie zabezpieczone celem wykonania dalszych czynności – podkreślił Rafał Rutkowski (TVN24).

Danych zmarłego na razie nie udało się ustalić. Jego dokładna przyczyna śmierci będzie znana dopiero po ewentualnej sekcji zwłok. To już kolejne ciało, które zostało odnalezione na przestrzeni ostatnich dni. W Nowym Dworze Mazowieckim miało miejsce wyciągnięcie zwłok z Wisły. Jego personalia także pozostają nieznane.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
czarownica
3 miesiące temu
A może to był złoty strzał , tego wykluczyć się nie da , bo połowa z nas przyjęła swoje dawki , na ile to jest bezpieczne ? Znane będzie to za jakiś czas // jak zostanie połowa z nas // No i tak się wyludnia PL ..
straszne byki
3 miesiące temu
"w Wawrze" a nie "na Wawrze"
Jaki horror?
3 miesiące temu
Skoro leżały zwłoki a obok broń to było już po wszystkim. Horror to by był, gdyby osobnik wymachiwał bronią, celował a nawet strzelał do ludzi. Wyłudzacze kliknięć.
bacA
3 miesiące temu
Odnośnie okolicy a nie odnośnie DO okolicy. Jeśli DO to "odnosząc się DO okolicy".
POL
3 miesiące temu
Może wyskakiwał, z pistoletem w ręce, z pociągu jak Hans Kloss. Nie wziął jednak pod uwagę, że pociąg jechał 3 razy szybciej. A, może to gość z okolic K!jowa, to wyskakiwał jak Stirlitz. Kloss to mu nieznany, jeśli to ktoś młodszy.
jejuk
3 miesiące temu
Broni i różnych zdarzeń bez wątpienia będzie duuużo więcej.
kolumb-amator
3 miesiące temu
Pal licho zwłoki. Najciekawsze, jest to że to okolica o której wcześniej nic nie wiedziano (mimo tego że nawet posiada adres!)Dopiero z tej okazji pojawiły się o tej okolicy pierwsze informacje i to nieoficjalne. Okolica już od początku jest ciekawa, bo znaleziono przy niej pistolet.
Zołza
3 miesiące temu
A ilu znaleziono wczoraj na torach już WP nie napisze.A było trochę.
spacerowicz
3 miesiące temu
Polską rodzinę nie stać na wynajęcie mieszkanie za 3 tyś plus opłaty i wyżywienie ,a Ukraińców owszem , plus wypasiony samochód i życie ponad stan
DZiadek
3 miesiące temu
Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami przy zwłokach znaleziono coś niebezpiecznego (zdjęcie ilustracyjne) - a na zdjęciu taśma z napisem policja. Może niebezpieczna po spożyciu.
Władek
3 miesiące temu
Tusek już stwierdził że zatruł siem rtenciom.
Kto to pisze
3 miesiące temu
Nie znają personaliów Nowego Dworu Mazowieckiego?
OLA
3 miesiące temu
Ja się pytam?, co robią Ukraińcy w wieku poborowym w Polsce z wypasionymi samochodami, dlaczego nie walczą o swoją Ojczyznę? Coraz więcej problemów jest w Polsce z mężczyznami w wieku poborowym. Słyszy się o ich pijaństwie, narkotyków, napadów, kradzieży samochodów. Jakim CUDEM ci Ukraińcy w wieku poborowym znaleźli się w POLSCE, kto ich przepuścił przez Polska granicę? Wyłapać i DEPORTOWAĆ ich na FRONT na Ukrainę.
555
3 miesiące temu
A biednych Ukraińców przybywa, w tym wypadku ubywa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić