Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Kołobrzeg. Jechał z córką na hulajnodze. Doszło do dramatu

144
Podziel się

Chwile grozy rozegrały się w czwartek w woj. zachodniopomorskim. Mężczyzna, który wiózł na hulajnodze córkę, najechał na 7-latka. Chłopiec na szczęście wyszedł z opresji bez szwanku.

Kołobrzeg. Jechał z córką na hulajnodze. Doszło do dramatu
Niebezpieczny incydent w Kołobrzegu. Mężczyzna najechał na 7-latka (Getty Images)
bELiLkSt

Niebezpieczny incydent miał miejsce w Kołobrzegu. Mężczyzna wiózł na hulajnodze 6-letnią córkę. W pewnym momencie potrącił 7-letniego chłopca.

Potrącił dziecko na hulajnodze. Sam jechał na niej z córką

Chłopcu na szczęście nic się nie stało. Na miejsce została wezwana policja. Matka chłopca dostała od funkcjonariuszy upomnienie za nieupilnowanie dziecka.

bELiLkSv

Kierujący hulajnogą został z kolei ukarany mandatem w wysokości 100 złotych. Funkcjonariusze podkreślili, że przewożenie w ten sposób osób jest surowo zabronione.

Hulajnogi elektryczne na chodnikach. W życie weszły nowe przepisy

Warto przypomnieć, że niedawno weszły w życie nowe przepisy dotyczące hulajnóg elektrycznych. Jadąc na nich, nie można przekraczać 20 kilometrów na godzinę. Należy poruszać się po ścieżkach rowerowych.

bELiLkSB

Jeśli w pobliżu nie ma drogi dla rowerów – można wjechać na jezdnię. Dotyczy to jednak tylko ulic, gdzie dopuszczalna prędkość nie przekracza 30 km na godzinę. Jazda hulajnogą chodnikiem to ostateczność.

Obejrzyj także: Awantura o hulajnogę w autobusie. Policja opublikowała wideo sprzed interwencji

bELiLkSC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELiLkSW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(144)
Mlodzian
2 miesiące temu
Bzdury mówicie poprostu powinno się myśleć i uważać jak i gdzie się jeździ a kto nie myśli i nie uważa nie powinien na niej jezdzic
Maniek
2 miesiące temu
Dzisiaj w Sianożętach,będąc na spacerze na ścieszce dla pieszych w kierunku Kołobrzegu,widzieliśmy kolaża,który zasówał jak na wyścigach.Niema tutaj ograniczenia prędkości?Sam nie był.Prawie mi córkę potrącił.Monitoring by się przydał,lub patrol policji,zanim dojdzie do tragedii.
🇵🇱 patriota...
2 miesiące temu
Szczerze mówiąc już dawno powinno się zakazać poruszenia się na hulajnodze dwóm osobom. Hulajnoga jest jednoosobowa, powinno się karać użytkowników hulajnogi wysokim mandatem to może w końcu zrozumieją że nie są sami na drodze lub chodniku i ścieżce rowerowej. 🤔⁉️
bELiLkSX
Maria
2 miesiące temu
Młodzież szaleje na hulajnogach, gnają po chodnikach, wyjeżdża z za zakrętu i wali prosto na Ciebie, nawet nie ma gdzie odskoczyć bo z drugiej strony mknie koleżka.
Archiver
2 miesiące temu
"Kierujący hulajnogą został z kolei ukarany mandatem w wysokości 100 złotych. Funkcjonariusze podkreślili, że przewożenie w ten sposób osób jest surowo zabronione." - nic dodać nic ująć w kwestii nowych mandatów.
Funia
3 miesiące temu
Hulajnoga jest na 1 osobę.
Slask
3 miesiące temu
Przecież hulajnogach to osobisty środek transportu! Nie powinien jechać ścieżką rowerowa? Lub drogą? Czemu był na chodniku?
Awatar 👽
3 miesiące temu
Nic dziwnego, jak zapierdziela się 20 kilometrów na godzinę, i to nie raz w miejscach publicznych, to co tu się dziwić.!? Atak szczerze ograniczyć prędkość do 10 kilometrów na godzinę, i oczywiście zakazać🚫 jazdy z inną osobą.! Zwłaszcza z dzieckiem. 🤔⁉️
Nick
3 miesiące temu
To nie hulajnogi są złe tylko ludzie bez mózgu, którzy na nich jeżdżą. Ja osobiście mam hulajnoge i przestrzegam praw jak i uważam na hodnikach a przez przejście przeprowadzam.
wdx
3 miesiące temu
hulajnogi powinny być bez ograniczenia, ale w w wydzielonych całkowicie miejscach i traktach. Ja widzę komiczną teraz sytuację, kiedy kierowca wjeżdża na prywatny parking przed galerią, gdzie jest nawet ograniczenie 5 km/ 10 km/ pędem i nie przepuszcza pieszych. Nawet na przejściu jest lepiej. Więcej uprzejmości i nie walczyć o 0,04 sekundy.
Niestechi
3 miesiące temu
Czasem trudno przejść spokojnie chodnikiem z dziecmi, bo albo pędzą hulajnogi elektryczne, albo rowery. Jeżdżą jak chcą i gdzie chca, o wypadek nie trudno.
EVA DEUTSCHLA...
3 miesiące temu
HULAJNOGI NIE POWINNY BYC W POLSCE..LUDZIA BRAK INTELIGIENCJI DO TEGO TYPU POJAZDU..FRANCJA..NIEMCY..HISZPANIA..ITP....TAM TAK
Donald
3 miesiące temu
Hulajnogi to wyjątkowo kretyńska i niebezpieczna konstrukcja, którą należy zlikwidować !!!!!
bELiLkSP
Abek
3 miesiące temu
Głupie przepisy są głupio interpretowane. Niech nasze państwo naplodzi jeszcze więcej bzdurnych przepisów. Choćby wypowiedź pewnej pani która twierdzi że na pasach ma pierwszeństwo przed tramwajem.😀
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić