Kompletnie pijana 59-latka potrąciła matkę z dzieckiem. Potem zwyzywała policjantów

42

Do dramatycznego wypadku doszło w sobotnie przedpołudnie w Krasnymstawie. Kompletnie pijana 59-latka potrąciła rowerzystkę przewożącą w foteliku 3-letniego synka. Poszkodowana 45-latka walczy o życie w szpitalu. Jej synek także ma obrażenia zagrażające życiu.

Kompletnie pijana 59-latka potrąciła matkę z dzieckiem. Potem zwyzywała policjantów
Kompletnie pijana 59-latka potrąciła matkę z dzieckiem (Policja)

W sobotę 28 maja po godzinie 10 policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie o potrąceniu rowerzystki. Na miejscu okazało się, że kierująca toyotą rav 4 potrąciła 45-latkę jadącą rowerem z 3-letnim chłopcem. Obrażenia potrąconych osób są bardzo poważne. 45-latka walczy o życie w szpitalu. Jej synek również posiada obrażenia zagrażające życiu.

Na miejscu szybko okazało się, że kierująca toyotą 59-latka jest kompletnie pijana. Podczas próby przebadania stała się agresywna i wulgarna wobec policjanta. Od kobiety pobrana została krew do badań.

Okazało się, że 59-latka kierując autem chwilę wcześniej na parkingu uszkodziła dwa samochody. Podczas ucieczki z miejsca na ul. Kościuszki w Krasnymstawie doprowadziła do kolizji z kolejnym, zaparkowanym autem. W tym przypadku również nie zatrzymała się i uciekała z miejsca - ustatlili policjanci.

Po przejechaniu kilkuset metrów na tej samej ulicy potrąciła rowerzystkę przewożącą dziecko. Kierująca rowerem jechała w tym samym kierunku i nie mogła w żaden sposób uniknąć zdarzenia. Po potrąceniu rowerzystki 59-latka przejechała jeszcze około 50 metrów, gdzie zderzyła się z kierującą renault, która widząc wypadek, zatrzymała auto.

Badanie wykazało, że 59-letnia sprawczyni wypadku i kilku kolizji miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po zatrzymaniu przebywa w policyjnym areszcie. Kobieta odpowie za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości, za znieważanie policjanta oraz kolizje drogowe.

Będziemy wnioskować o tymczasowy areszt - zapowiadają policjanci.

Za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości, którego następstwem jest śmierć lub ciężki uszczerbek, grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Gdzie największe wzrosty cen? "Drożeje właściwie wszystko"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić