Kompromitacja kadyrowców. Ciężko uwierzyć, w co strzelał Czeczen

Kadyrowcy nie przestają dostarczać internautom materiałów potwierdzających nieudolność swoich działań. W mediach społecznościowych pojawiło się właśnie nagranie wideo z Ukrainy, na którym widać żołnierza, który strzela w kierunku niewidzialnego pociągu.

Kompromitacja kadyrowców. Ciężko uwierzyć, w co strzelał Czeczen
Kadyrowcy nadal się kompromitują (Twitter)

Ramzan Kadyrow to wierny sojusznik Władimira Putina. Czeczeński polityk jako jeden z pierwszych na świecie poparł barbarzyńską inwazję Rosjan na Ukrainę. Regularnie u boku rosyjskich żołnierzy stają również jego oddziały, które pomagają im w walce w zaatakowanym kraju. Tak zwani kadyrowcy odznaczają się wielką brutalnością. Z drugiej strony oddziały Czeczenów nazywa się niekiedy "armią z TikToka", to wszystko przez groteskowe nagrania z nimi w roli głównej, które trafiają do sieci.

Kadyrowcy kompromitują się na każdym kroku. Potwierdza to, chociażby kolejne nagranie wideo z terenów Ukrainy, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Tym razem jeden z Czeczenów zaprezentował światu swoje "niesamowite" umiejętności strzeleckie. Na nagraniu widać, jak "bojownik" stoi na torach kolejowych i oddaje serie strzałów z karabinu maszynowego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wideo szybko stało się obiektem drwin internautów. Żołnierz udawał bowiem, że strzela do pociągu, którego tak naprawdę nie było. Cała sytuacja staje się jeszcze bardziej zabawna w obliczu faktu, że materiał został opublikowany w mediach społecznościowych przez samych Czeczenów. Zapewne autorzy myśleli, że zarejestrowane sceny wzbudzą powszechną grozę.

"Ukraina niedługo przestanie istnieć"

Bohater nagrania zwrócił się do widzów z przesłaniem. Czeczen po zaprezentowaniu swoich umiejętności oddawania strzałów w powietrze odwrócił się do kamery i wygłosił kilka słów do kamery. Kadyrowiec stwierdził, że Ukraina niedługo przestanie istnieć. Po wypowiedzeniu słów mężczyzna uniósł w górę zaciśniętą pięść.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić