Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Kompromitacja prawnika Trumpa. Internet huczy

196

Prawnik Donalda Trumpa dał się złapać w zastawioną na niego pułapkę. Wbrew swoim intencjom zagrał epizodyczną rolę w nowym filmie o Boracie. Obraz "Borat Subsequent Moviefilm" ma się ukazać w piątek na platformie Amazon Prime.

Kompromitacja prawnika Trumpa. Internet huczy
Prawnikowi Trumpa Rudy'emu Giulianiemu przytrafiła się niezręczna wpadka (Getty Images)

Prawnikowi Trumpa przytrafiła się niezręczna wpadka. Giuliani udzielił wywiadu "córce Borata" udającej dziennikarkę. Później poszedł z nią do pokoju hotelowego.

Wpadka prawnika Trumpa. Zagra w nowym "Boracie"

W internecie pojawiło się nagranie, jak Giuliani odpina mikrofon i kładzie się na hotelowym łóżku. Kładzie również rękę na rozporku swoich spodni. Wtedy z ukrycia wyskakuje Sacha Baron Cohen, aktor grający Borata.

Ona ma 15 lat. Jest dla ciebie za stara! – wykrzykuje Cohen.

Rolę "córki Borata" odegrała bułgarska aktorka Maria Bakałowa. Kobieta ma w rzeczywistości 24 lata. Kiedy wyszło na jaw, że to mistyfikacja, Giuliani zaprzeczył, że robił w pokoju hotelowym cokolwiek niewłaściwego.

Cały czas byłem ubrany – stwierdził doradca prezydenta Trumpa.

Rudy Giuliani wyjaśnił, że wkładał koszulę w spodnie. Miała wysunąć się podczas zdejmowania mikrofonu. Prawnik Trumpa podkreślił, że w jego zachowaniu nie było nic zdrożnego.

Wsuwałem koszulę w spodnie, to wszystko – dodał.

Prawnik Trumpa miał się zorientować, że coś jest nie tak, kiedy "dziennikarka" zaoferowała mu masaż. Skontaktował się ze swoim ochroniarzem. Natychmiast po całym zdarzeniu zadzwonił również na policję.

"To celowy atak"

Doradca Trumpa twierdzi, że został zaatakowany w związku z trwającą w Stanach Zjednoczonych kampanią prezydencką. Giuliani miał swój udział przy ujawnieniu kompromitujących e-maili syna kandydata Demokratów Huntera Bidena. Wymierzona w niego prowokacja miała według Giulianiego przykryć sprawę Bidena.

Zrobią wszystko, zaatakują mnie na każdy możliwy sposób – ocenił Rudy Giuliani.

Demokraci bardziej niebezpieczni niż koronawirus. Nowy "Borat"

"Borat Kolejny film: Dostarczenie cudownej łapówki amerykańskiemu reżimowi w zamian za korzyść dla niegdyś wspaniałego narodu Kazachstanu" to kontynuacja przygód Borata z 2006 roku. Film będzie miał premierę 23 października.

W zwiastunie, który ukazał się na początku października, Sacha Baron Cohen pojawia się ponownie jako Borat. Filmowa postać, ze względu na swoją rozpoznawalność, występuje również w przebraniu. Główny bohater rozmawia z Amerykanami w dobie pandemii COVID-19.

Co jest bardziej niebezpieczne? Ten wirus czy Demokraci? - pyta w trailerze.

Spotkani przez niego mężczyźni odpowiadają, że Demokraci. W innej scenie Cohen przebrany za Donalda Trumpa wdziera się na przemówienie wiceprezydenta USA Mike'a Pence'a.

Obejrzyj także: Gafa wiceprezydenta USA

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić