aktualizacja 

Konferencja prasowa Mejzy. Internet pęka ze śmiechu [MEMY]

503

Nie milkną echa konferencji prasowej Łukasza Mejzy. Wiceminister przedstawił na niej Tomasza Guzowskiego, który miał otrzymać pomoc lekarską w Meksyku. Na dowód tego, że niepotwierdzona medycznie terapia działa, mężczyzna wstał z wózka inwalidzkiego, którym przyjechał na spotkanie. Sieć zalała fala memów.

Konferencja prasowa Mejzy. Internet pęka ze śmiechu [MEMY]
W Internecie pojawiło się mnóstwo memów z Łukaszem Mejzą i Tomaszem Guzowskim (Twitter)

Dziennikarze Wirtualnej Polski Szymon Jadczak i Mateusz Ratajczak ujawnili, że Łukasz Mejza założył firmę Vinci NeoClinic, która obiecywała leczyć osoby zmagające się z nieuleczalnymi chorobami. Przedsiębiorstwo Mejzy miało oferować pacjentom wyjazdy na terapie zagraniczne. Kwoty leczenia zaczynały się od 80 tys. dolarów (ok. 325 tys. złotych).

Skuteczność tego typu terapii nie została nigdy w żaden sposób potwierdzona. Dziennikarze dotarli do osób, które namawiane były na niesprawdzone leczenie. Kiedy okazywało się, że pacjentów nie stać na terapię, byli pozostawiani sami sobie.

Konferencja prasowa wiceministra. "Największy atak polityczny po 1989 roku"

W środę wiceminister sportu zabrał głos w sprawie oskarżeń pod swoim adresem. Ocenił, że publikacje medialne to "największy atak polityczny po 1989 roku". Na konferencję prasową przybył z Tomaszem Guzowskim, którego przypadek ma być dowodem na to, że "niemożliwe nie istnieje". Podczas spotkania z dziennikarzami pacjent wstał z wózka inwalidzkiego.

Komentatorzy nie pozostawili suchej nitki na Łukaszu Mejzie. Swoje trzy grosze dorzucili także internauci. Sieć zalała fala memów.

Konferencja Mezjy. Najlepsze memy w Internecie

Obejrzyj także: "Bezwstyd". Był w klubie PiS. Tak skomentował wystąpienie Mejzy

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić