Kontuzja Agaty Dudy. Pierwsza dama pojawiła się publicznie

282

Pierwsza dama zniknęła ostatnio z życia medialnego i wzięła kilka dni wolnych od wykonywania obowiązków z powodu kontuzji. W końcu pojawiła się publicznie.

Kontuzja Agaty Dudy. Pierwsza dama pojawiła się publicznie
Para prezydencka. (Twitter.com)

Kilka dni temu prezydent poinformował o tym, że pierwsza dama jest "kontuzjowana". Dlatego w Dniu Strażaka nie mogła wziąć udziału w spotkaniu. Choć Andrzej Duda nie zdradził, co dolega jego małżonce, powiedział, że "kontuzja" ta uniemożliwia Agacie Kornhauser-Dudzie dłuższe stanie.

Pierwsza dama na chwilę więc zwolniła z pełnieniem swoich obowiązków. W środę pierwszy raz pojawiła się publicznie, lecz tylko na nagraniu. Wszystko to z okazji Dnia Położnej i Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Para prezydencka swoje życzenia złożyła na Twitterze. Szczególnie podziękowali za służbę w ostatnim roku. Pandemia przyczyniła się do znacznej zmiany trybu pracy personelu medycznego.

Z tych też powodów w obliczu niezwykle groźnej epidemii należą Panie do osób najbardziej narażonych na zarażenia, a mimo to z odwagą, determinacją i pełnym poświęceniem służą Panie drugiemu człowiekowi. Pań postawa budzi nasz głęboki szacunek i w pełni zasługuje na wdzięczność milionów rodaków - napisała para prezydencka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Andrzej Duda ostro skrytykowany przez Aleksandra Kwaśniewskiego
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić