o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NM
|

Korea Północna zaczęła strzelać. Nie żyją Chińczycy

134
Podziel się

Na wodach Korei Północnej otworzono ogień. Załoga północnokoreańskiego statku patrolowego postrzeliła trzech mężczyzn pływających łodzią w pobliżu Haeju. To chińscy rybacy, którzy, jak sugeruje Daily NK, mogli zostać zabici "w ramach odwetu".

Korea Północna zaczęła strzelać. Nie żyją Chińczycy
bEaeangB

Zabito trzech rybaków na wodach Korei Północnej. Chińscy rybacy łowili na wodach należących do kraju Kim Dzong Una, gdy nagle do jednej z łodzi podpłynął koreański patrol.

W przeszłości wielokrotnie dochodziło do spotkań koreańskich i chińskich statków w pobliżu Haeju. Zwykle spotkania takie kończyły się jednak co najwyżej na oddaniu ostrzegawczych wystrzałów nawołujących do wycofania się Chińczyków łowiących w tamtych rejonach nielegalnie. Czasami pomagała także łapówka. Tym razem stało się jednak zupełnie inaczej.

bEaeangD

Jak podaje Daily NK, powołując się na swoje źródła, patrol widząc łódź rybacką, niemal od razu oddał strzały w kierunku Chińczyków. Ponoć śmiertelnie ranił trzech z nich.

Północnokoreański statek patrolowy otworzył ogień do chińskiej łodzi, która nielegalnie łowiła na wodach Korei Północnej - podaje Daily NK. Informatorzy portalu, ze względów bezpieczeństwa, woleli pozostać anonimowi.
Zobacz także: Kim Dzong Un. Nadal wiele sprzecznych informacji o dyktatorze. "Powinniśmy uważać"

Powodem mogła być chęć odwetu

Zachowanie załogi patrolowej koreańskiej jednostki jest co najmniej podejrzane. Źródło wskazuje, że tak nagła, zdecydowana reakcja mogła być powodem odgórnej decyzji, wywołanej chęcią odwetu za sytuację z lipca. Wtedy chińskie statki pływające po rzece Jalu uszkodziły łódź należącą do koreańskiego patrolu, co nie spodobało się władzom Korei.

bEaeangJ
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEaeanhe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(134)
Andrzeisko
8 miesięcy temu
Wygląda na to, że Korea Północna straci jeszcze jednego ważnego sprzymierzeńca.
j23
9 miesięcy temu
Wiadomość z radzieckiej telewizji: " na granicy chińsko-radzieckiej doszło do incydentu. Radziecki traktor spokojnie orzący pole po radzieckiej stronie granicy został ostrzelany przez chiński czołg. Traktor odpowiedział ogniem z armaty, po czym się oddalił.."!
Polityka
9 miesięcy temu
A chińscy rybacy w odwecie otworzyli ogień z ciężkich dział pokladowych.
bEaeanhf
DO ODSTRZAŁU
9 miesięcy temu
A W K-PN PANUJE GŁÓD, NATOMIAST DRUDZY IM PODPŁYWAJĄ I KRADNĄ JEDZENIE... TAK JEST!!!
kara
9 miesięcy temu
TRZECIA WOJNA JUŻ TUŻ TUŻ LISTOPAD
zazula
9 miesięcy temu
i trzech Chińczyków mniej
Jak
9 miesięcy temu
Chiny wejda do K. Polnocnej, zostana bohaterami wyzwalajacymi glodnych ludzi z tyranii i ... beda kontrolowaly niezly kawalek ziemi. Kto wie.
axel
9 miesięcy temu
No, to koniec Kim Dzyń Dzyna. Przecież oni istnieją tylko dlatego, że to Chiny ich utrzymują.
ak001
9 miesięcy temu
Przecież Chińczycy nie będą do nich strzelać! Wystarczy, że rzucą im kilka worków ryżu. Koreańczycy sami się o nie pozabijają.
zzz
9 miesięcy temu
A chińscy rybacy po oddaniu serii ostrzegawczych strzałów, wystrzelili następnie rakietę woda-woda i po wyciągnięciu sieci odpłynęli swoją łódką o napędzie atomowym.....
No i fajnie
9 miesięcy temu
No i fajnie
Koło Wariatek
9 miesięcy temu
Niektórzy z was szukają prawdy i drugiego dna w tych wypocinach,a ja wam powiem, że ... Usa nic sama nie zrobi związku z Koreą bo niema tam wstępu. To nieufny naród i każdy agent bałby się tam jechać. Chcieli złapać Kima za gardło , ale zawsze Chiny im pomagają. Więc Trampek jako figo-fago jednąl cło na żółtą stal, potem bojkot chińskich towarów, wkońcu wirus korona. On jest do tego zdolny. Mówię wam
Alex
9 miesięcy temu
Powinniście zmienić podtytuły rubryk. Takie newsy pod szyldem "trendujacy"? A gdzie tu jest coś o modzie?
bEaeangX
kim
9 miesięcy temu
jedyny porządny człowiek na ziemi,który olewa pomarańczowego,po II WŚ w wyniku rywalizacji z CCCP USmani jako Żandarm Planety Ziemia przyczynili się do podziału KOREI na dwa państwa
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić