BOB| 
aktualizacja 

Koronawirus. Cezary Pazura nie owija w bawełnę. Mówi o szczepionkach na COVID-19

344

Wielu jest Polaków, którzy nie są przekonani do przyjęcia szczepionki na koronawirusa. Do zmiany zdania będą ich zachęcać gwiazdy. Cezary Pazura zdradził, że weźmie udział w szczepionkowej kampanii.

Koronawirus. Cezary Pazura nie owija w bawełnę. Mówi o szczepionkach na COVID-19
Cezary Pazura zachęca do szczepień (Instagram)

Niedługo każdy Polak będzie mieć dostęp do darmowej szczepionki na koronawirusa. Wiele osób jednak albo nie chce się szczepić, albo wciąż się waha. Dlatego już zaczynają się pierwsze kampanie społeczne, które mają przekonać niezdecydowanych.

Cezary Pazura zachęca do szczepionek

W wielu polskich miasta pojawiły się billboardy. Na tym jednak nie koniec, bo nadchodzi kolejna akcja. Wiadomo już, że weźmie w niej udział Cezary Pazura, co sam zdradził na Instagramie.

Popularny polski aktor będzie zachęcać do szczepienia się na koronawirusa. W zasadzie już to zaczął robić właśnie za pośrednictwem Instagrama.

- Warto się szczepić przeciw COVID-19, dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #szczepimysię - pisze gwiazdor polskiego kina.

Na szczegóły kampanii musimy jeszcze poczekać. Wygląda jednak na to, że Cezary Pazura jedynie użyczył swojego głosu. Co ciekawe, on sam nie ukrywa, że zamierza przyjąć szczepionkę.

Zobacz także: Rząd zaangażuje sportowców do promowania szczepień. Wśród nich będzie Robert Kubica
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić