Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Koronawirus na weselu. Złe wieści z Podlasia. Goście zakażeni

24

Podlasie. 3 mieszkańców powiatu sejneńskiego zaraziło się koronawirusem podczas wesela, które odbyło się w miejscowości Giby 6 czerwca.

Koronawirus na weselu. Złe wieści z Podlasia. Goście zakażeni
Koronawirus. Zarazili się na weselu (Pixabay)

Koronawirus na weselu w Gibach na Podlasiu

Podczas wesela w Gibach 3 osoby zaraziły się koronawirusem. Wśród nich jest pracownik Starostwa Powiatowego w Sejnach.

Od poniedziałku 22 czerwca Starostwo Sejneńskie będzie nieczynne. "W związku z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o objęciu kwarantanną pracowników, informuję, iż Starostwo Powiatowe w Sejnach od dnia 22.06.2020 będzie nieczynne do odwołania. Informacja dotyczy budynków przy ul. 1 Maja 1 oraz ul. Józefa Piłsudskiego 34" - poinformował Maciej Tomasz Plesiewicz, Starosta Sejneński.

Nieczynny będzie też Urząd Gminy w Gibach. Podczas sesji rady gminy 10 czerwca na sali była obecna osoba, u której wykryto koronawirusa. Jak przekazał PAP, urzędnicy będą od poniedziałku 22 czerwca pracować, ale nie będzie bezpośredniej obsługi mieszkańców.

To pierwsze przypadki koronawirusa w powiecie sejneńskim. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sejnach podała w niedzielę 21 czerwca, że zarażonych koronawirusem jest 3 osoby. W tym momencie kwarantanną jest objęte 85 osób.

Zobacz także: Wakacje 2020. Taniej za granicę, ale ofert będzie mniej
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić