o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

"Koronawirus pozostanie z nami na zawsze". Naukowiec nie ma wątpliwości

17
Podziel się

Świat nadal walczy z pandemią koronawirusa. W wielu krajach w ostatnich tygodniach odnotowuje się wzrost zachorowań. Ekspert z Wielkiej Brytanii jest zdania, że wirus zostanie na świecie na zawsze.

"Koronawirus pozostanie z nami na zawsze". Naukowiec nie ma wątpliwości
Ekspert ostrzega, że wirus zostanie z nami na zawsze (Getty Images)
bDYkytSd

Naukowiec przewiduje, że koronawirus zostanie już na świecie na zawsze. Członek Rządowej Naukowej Grupy Doradczej ds. Sytuacji Nadzwyczajnych w Wielkiej Brytanii wyraził swoje zdanie na temat zwalczania pandemii koronawirusa na świecie. Sir Mark Walport uważa, że choroby nie będzie można wykorzenić poprzez szczepienia i że zostanie ona na świecie na zawsze.

To wirus, który pozostanie z nami na zawsze w takiej czy innej formie i prawie na pewno będzie wymagał powtórnych szczepień - powiedział ekspert.

Zdaniem Walport'a konieczne będą regularne szczepienia. Tylko one zapewnią skuteczną ochronę przed koronawirusem. Profesor Ara Darzi, były minister zdrowia pracy i współdyrektor Instytutu Globalnych Innowacji Zdrowotnych Imperial College w Londynie uważa, że największą nadzieją Brytyjczyków na pokonanie pandemii są regularne testy. Aby zwiększyć ich skuteczność konieczne będzie jego zdaniem zwiększenie ilości testowanych osób nawet do 10 milionów dziennie.

bDYkytSf

Pandemia się nie zatrzymuje

W Wielkiej Brytanii codziennie przybywa nowych zachorowań. Pomimo to sytuacja wydaje się coraz bardziej stabilna. Od ponad miesiąca liczba zachorowań nie przekracza 1440 dziennie. 21 sierpnia zanotowano tam najniższą ilość przypadków śmiertelnych. Zmarły dwie osoby.

Zobacz także: Władysławowo. Setki turystów na plaży. Gubią dzieci i nie boją się koronawirusa
bDYkytSl

Przeczytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYkytSG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
gnago
9 miesięcy temu
Idyotów prawda szokuje mimo że każdy kilkanaście razy chorował na koronawirusy-przeziębienia to ich sprawka. To jednak kit z mediów ich przeraża
od siebie
9 miesięcy temu
Po co szczepić ludzi którzy to już przechorowali? Przecież to właśnie z ich osocza wyprodukowano w Polsce lek,
Balbina
9 miesięcy temu
Kto wypuścił to *******? Wiemy, ze opatentowano w 2015 w USA. Przekazano Chinom z pieniędzmi na badania. Wstrzymano finansowanie bo wirus szczególnie niebezpieczny - chimera. Dalej finansowała Fundacja Belindy i Bila.Kto to wypuścił???
bDYkytSH
nnnnnnn
9 miesięcy temu
regularne szczepienia NIE pomogą bo organizm nie wytwarza trwałej odporności na covida ! jak sobie to ten gość wyobraża? szczepienie co miesiąc ?dwa ?co kwartał?
333
9 miesięcy temu
podoba mi sie film Polityka cały pis !!! buahaahahaah
🦠🦠🦠
9 miesięcy temu
Tu jestem🤣
pawel
9 miesięcy temu
naukowiec nie ma wątpliwości ? a ja mam , wirus grypy sam się nie zmutował ...
momo99
9 miesięcy temu
No ku... odkrycie Ameryki!
jpg03
9 miesięcy temu
Zaczyna klarować się nowe przestępstwo: brak strachu przed koronawirusem ! Jak to możliwe, żeby ktoś się na to zdobył - przecież tyle pieniędzy zostało wydane na propagandę wirusową, ciemny naród się nie boi ?!......
Zygfryd
9 miesięcy temu
Kto pozwala takie bzdury pisać na forum publicznym !!
Kkkkkkkk
9 miesięcy temu
Pozostanie na zawsze , bo zawsze był!! ..i to nie jeden!
praktyczny
9 miesięcy temu
Jedyna forma obrony prowadzi przez rozród, po kilkudziesięciu latach pozostanie populacja umiejąca organicznie znieść skutki działania koronki. Bezdzietne kobiety już wypadają z gry, homoseksualizm sprzyja zakończeniu choroby.
Opak
9 miesięcy temu
Expert się myli. Kiedy na Ziemi zostanie tylu ludzi, że będą od siebie oddaleni o dwa tygodnie, wirus sam z siebie wymrze.
bDYkytSz
Wsciekly
9 miesięcy temu
Czyli na zawsze będziemy chodzić w maskach??
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić