o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Koronawirus w Polsce. Coraz więcej zakażeń i zgonów. Oto niedzielny raport

30
Podziel się

Ministerstwo Zdrowia opublikowało codzienny raport dotyczący koronawirusa w Polsce. Wiemy, ile zakażeń wykryto w ciągu ostatniej doby. Poinformowano też m.in. o liczbie zgonów osób z COVID-19.

Koronawirus w Polsce. Coraz więcej zakażeń i zgonów. Oto niedzielny raport
Koronawirus w Polsce. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia (PAP)
bDZNIEEl

W niedzielę 11 kwietnia potwierdzono łącznie 21 703 przypadki koronawirusa. Nowe zakażenia odnotowano na terenie województw: śląskiego (3496), mazowieckiego (3144), wielkopolskiego (2567), małopolskiego (1870), dolnośląskiego (1822), łódzkiego (1676), pomorskiego (1244), kujawsko-pomorskiego (1113), podkarpackiego (749), zachodniopomorskiego (701), lubelskiego (661), opolskiego (632), lubuskiego (514), świętokrzyskiego (475), warmińsko-mazurskiego (409), podlaskiego (349). 281 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Koronawirus w Polsce. Ile osób zmarło?

Z powodu COVID-19 zmarły 74 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 171 osób.

bDZNIEEn

Koronawirus w Polsce. Najnowsze statystyki

Liczba zakażonych koronawirusem 2 574 631/58 421 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

bDZNIEEt
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZNIEEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
Filozof
miesiąc temu
Ale kombinują z tymi wynikami! A 10 kwietnia po uroczystościach zamordowanych w Smoleńsku , to nie ma covida ? Jak jest locdown to dla wszystkich, nie ma wyjątków. Kaczor powinien w domu zbudować kaplicę i nie co miesiąc, ale codziennie klęczeć i modlić się o wybaczenie. Zachowuje się jak Cezar, który został zadźgany nożami, bo chciał być ponad wszystko , ważniejszy od samego Boga. Zgubiła go pycha. Ale nie warto podnosić ręki na nicponiów. Studiujący prawo, bardzo szczegółowo rozpatrują dzieje i prawo rzymskie. A nikt nie ma prawa do zmuszania przyjmowania trucizny , którą stała się teraz szczepionka uśmiercająca ludzi, co mamy w podawanych informacjach o zakażeniach i zgonach.
Kasana
miesiąc temu
Parę lat temu przeszłam ciężki wstrząs anafilaktyczny po penicylinie, pytam lekarza czy powinnam się zaszczepić. Odpowiedział że gwarancji nie ma że kolejny raz mogę dostać ale to i tak warto bo być może że nic się nie stanie! Być może, to żadna odpowiedź. Czy jest ktoś kto chce znaleźć się w tym ułamku niebezpiecznym? Ja nie miałam wstrząsu po 15 min, tylko po 7 dobie, więc te 15 min odczekania to jest proforma. Śmiać się czy płakać!
edek24-60
miesiąc temu
KŁAMSTWA I PROPAGANDA TYLKO W POLSCE CIĄG DALSZY A JUTRO WEDŁUG WAS NIE MA POLSKI GOODBYE
bDZNIEEP
Hahaha
miesiąc temu
Usuwają niepomyślne dla wyznawców srowida komentarze. Ale to i tak im nie pomoże.hahaha.
Lipa
miesiąc temu
I Będzie jeszcze gorzej.
Kazik
miesiąc temu
w piątek było 28 487 w sobotę 24 856 dziś 21 703 , rzeczywiście jest coraz więcej.
Gość
miesiąc temu
Covid covidem. Duża liczba lekarzy i personelu medycznego zarabia pieniądze tylko i wyłącznie. Ale nie wszyscy!!!!! Są takie zmiany medyków u których pacjenci są zaopiekowani i zadbani i złego słowa nie mogą powiedzieć. Ale są też takie zmiany które np.12 godz siedzą,śpią i tylko obserwują pacjenta. Dlaczego z tym nic się nie robi????!!! Dlaczego płaci się tak samo pielęgniarkom np.za 12 godz.pelnej opieki tak samo jak tym które po za podaniem leków nic więcej nie robią????!!!! Między innymi dlatego jest tak dużo zgonów. Jedni reagują i pomagają inni obserwują a pieniądze te same. I już mamy odpowiedź.
młoda
miesiąc temu
dlaczego wprowadzacie POLAKÓW w błąd
Fema
miesiąc temu
Od roku maseczki, lockdown, dystans, teraz szczepionki a oni mają coraz to nowe rekordy zgonów a the-bille w to wierzą. Już księża nawet zaczynają się buntować. Na nic jednak ich bunt. W czasie 2 wojny światowej też pomagali ludziom ale góra (Pius 12) trzymał szramę z nazistami. Teraz jest tak samo, Watykan ma politykę pro-NWO a dół czyli kościoły się buntują. We Francji już księży wyprowadzono z kościoła w kajdankach ale covz tego skoro papież chce szczepić bezdomnych.
Cas Sandra
miesiąc temu
Coronavirus covid-21 przychodzi sądzić żywych i trzeba się będzie poddać temu osądowi skoro zniszczono lub sprzedano fabryki farmaceutyczne, zniszczono labolatoria - a do Berlina droga daleka i 14 dni kwarantanny :(
Franz
miesiąc temu
Czemu nie podają prawdy ilu po szczepionkach zmarło.Ja znalem 3 osoby które po szczepionkach w ciągu 3 dni zmarło.
Elibed
miesiąc temu
Jest różnica między wykrytymi przypadkami a hospitalizowanymi!!! Więc przestańcie straszyć ludzi!!! Z tych 20k przypadków 19k siedzi w domu i nic im nie ma!!!Ciekawe że jak się idzie do lekarza państwowo to lekarze są ubrane jak kosmonauci a jak idziesz prywatnie to siedzą w garniturkach bez maseczek i startują od tekstu "proszę ściągnąć to z twarzy nie będziemy się dusić"!!!
Franz
miesiąc temu
Ja na pewno się nie zastrzepie i moja Rodzina.Ci co chcą odejść z tego Świata to niech się szczepią.
bDZNIEEH
Marcin
miesiąc temu
Właśnie o to chodzi szczepcie się ,odkażajcie izolujcie ,zamykajcie dzieci w domach wyprodukujcie super-syfa super wirusa i tą z waszą upośledzoną odpornością będziecie dla niego łatwym celem .
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić