Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Koronawirus w Polsce. Epidemia nie zwalnia nawet na moment. Znów dużo zgonów

28
Podziel się

Ministerstwo Zdrowia opublikowało już sobotni raport dotyczący koronawirusa w Polsce. Z oficjalnych danych wynika, że zdiagnozowano 12 100 nowych zakażeń.

Koronawirus w Polsce. Epidemia nie zwalnia nawet na moment. Znów dużo zgonów
Koronawirus w Polsce. Nowy raport MZ (Getty Images)
bEUDeQxx

W sobotę 27 lutego potwierdzono łącznie 12 100 przypadków koronawirusa (piątek: 11 539 infekcji). Nowe zakażenia odnotowano na terenie województw: mazowieckiego (2272), śląskiego (1272), pomorskiego (1050), warmińsko-mazurskiego (943), wielkopolskiego (936), dolnośląskiego (799), łódzkiego (710), kujawsko-pomorskiego (708), podkarpackiego (684), małopolskiego (629), zachodniopomorskiego (455), lubelskiego (408), lubuskiego (383), podlaskiego (327), świętokrzyskiego (269), opolskiego (120). 135 zakażeń do dane bez wskazania adresu, które uzupełnione uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Koronawirus w Polsce. Ile osób zmarło?

Z powodu COVID-19 zmarło 55 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 248 osób.

bEUDeQxz

Koronawirus w Polsce. Najnowsze statystyki

Liczba zakażonych koronawirusem: 1 696 885/43 656 (wszystkie pozytywne strony / w tym zmarłe).

bEUDeQxF
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUDeQya
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
Hst
9 miesięcy temu
wystarczyło szkoły otworzyć i mamy takie wyniki... brawo dobra zmiana... niczego się nie uczą, a nas pouczają...
Gosc2
9 miesięcy temu
W Nowej Zelandi wykryli u jednej osoby covit 19, jest pierwszy przypadek w tym kraju i natychmiast rzad wprowadzil calkowity lockdown z zabronieniem wychodzenia z domu, wyjatek tylko po zakupy.
ben
9 miesięcy temu
Niedługo będzie więcej zakażonych niż ludzi w Polsce
bEUDeQyb
ja wiem
9 miesięcy temu
Lekarze nie wiedzą dlaczego jedni się zarażają i ciężko chorują a innym nawet jak się zetkną z wirusem to nic nie jest. A ja wiem, mamy w Polsce sporo osób niedoleczonych z przeziębień, które po 3 dniach przestają brać leki oraz antybiotyki i uważają że są już zdrowi bo w głowie im już się nie kręci i gardło już ich mniej boli. Ci ludzie są nadal chorzy często mają gronkowca, paciorkowce, czopy ropne na czerwonych powiększonych migdałach, nieżyt górnych dróg oddechowych i chociaż po jakimś czasie przestają kaszleć, kichać i prychać przez miesiące mają chrypę. Ta choroba nadal w nich tkwi i jest bardzo dobrą pożywką do rozwoju koronawirusa w ich organizmach. Ponadto ludzie nieustanni piją zimne piwo, zimne mleko, lody, napoje i soki owocowe i wody źródlane z lodówki. Co chwila otwierają lodówkę i taki lodowaty kompres otula ich gardło i na chwilę im to pomaga bo nie czują pieczenia migdałów które są nieustannie podrażnione i chore. Takie migdałki otulane zimnym kompresem z lodówki są idealne do rozwoju koronawirusa. Piwo jest bardzo dobre dla gardła ale musi być grzane co najmniej do 60 stopni Celsjusza z dodatkiem miodu lub kogla mogla. Te wszystkie napoje też są dobre ale powinny być podgdrzane do 50 stopni Celsjusza, woda źródlana też podgrzana.
zadowolony
9 miesięcy temu
Działania PO nawołujące do manifestacji, przyczyniają się do wzrostu zachorowań i zgonów na covid. W ten sposób zmniejsza się liczba osób które będą głosowały na PO w najbliższych wyborach
Blah blah
9 miesięcy temu
Redakcjo robicie sie nudni. Straszyło to nas w zeszłym roku ale teraz tylko wykrzywia jak stare żenujące ploty.
KilBill
9 miesięcy temu
Dobrze że weszły te nowe maseczki😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷
Emil
9 miesięcy temu
To nie jest zabójczy jakiś wirus, tylko brak waszego leczenia. Od czasu wymyślenia tej choroby ludzie wyzdrowieli z raka, udarów, zawałów itp...
covid
9 miesięcy temu
Wiosna idzie sezon grypowy
Wiosna idzie ...
9 miesięcy temu
covid
maciej
9 miesięcy temu
tak sie oglupia Polski narod...od pokolen..
Bruce Lee
9 miesięcy temu
Polski Rząd tańczy jak zagra im ich mocodawca. Nie ma Polskiego Rządu, są tylko pisowskie marionetki, które wykonują rozkazy.
Adam
9 miesięcy temu
Druga, trzecia, czwarta, piąta i może dziesiąta fala też będzie...skończcie już naprawdę bawić się ludźmi. I jeszcze jedno jeśli chcemy cokolwiek luzować to wszystko albo nic, no nie widzę sensu otwierania ponownie galerii a żeby restauracje i kluby nadal stały. W galerii przemieszczam się wśród obcych a w resteuracji jak usiądę z rodziną przy stoliku to siedzę wśród swoich. Źle było jak były ograniczenia z dopuszczalna liczbą osób...komuś to przeszkadzało...teraz będziemy na wieki słychać wirus wirus i wirus i żyć od obostrzeń do obostrzeń...może zlizują a może nie...skończcie już ten cyrk.
bEUDeQxT
Alex
9 miesięcy temu
Sciema sciema sciema i tak w kolko
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić