"To będzie nagłe tąpnięcie". Przerażająca wizja Jackowskiego

296

Krzysztof Jackowski przedstawił najnowszą wizję. Niestety, jest ona bardzo pesymistyczna. Słynny jasnowidz przewiduje, że dojdzie do wielkiej katastrofy gospodarczej.

"To będzie nagłe tąpnięcie". Przerażająca wizja Jackowskiego
(YouTube)

Bardzo niepokojące przewidywania zaprezentował jasnowidz Krzysztof Jackowski. "Cały czas trzymam się swoich tez i mówię, że konflikt z tego wszystkiego wyniknie" - mówił podczas ostatniej transmisji "na żywo" za pośrednictwem serwisu YouTube.

W kwietniu politycy zaczną mówić o kryzysie. W kwietniu zaczną się pierwsze problemy związane z kryzysem. De facto wszyscy będziemy uważali, że to taki kryzys kontrolowany, że to przez tę zarazę... - przewiduje Jackowski.

Kiedy mają nastąpić poważne problemy? "Mam takie poczucie, że przynajmniej jeśli to nie będzie lipiec, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie, w podobny sposób, jak to był kryzys w latach 20. ubiegłego stulecia" - dodał Jackowski.

Bardzo dziwnie mi się to kojarzy. Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne, powiedzmy na giełdach, ale i w różnych funduszach, w gospodarkach. To będzie bardzo poważne tąpnięcie, to będzie katastrofa ekonomiczna. Niektóre państwa będą ratowały swoją walutę. To uderzy w wartość pewnych walut - czy to dolar, czy to funt, czy też euro - kontynuował, zaznaczając, że ratunek nie przyniesie efektów.

Jackowski: "Nikt go nie będzie hamować"

On się zacznie bardzo poważnie rozwijać. Nikt go nie będzie hamować - zaznaczał Jackowski, kontynuując swoje wywody nt. przewidywanego kryzysu.

Jasnowidz zachęcił, by inwestować w takie rzeczy, które nie stracą na trzęsieniu ekonomicznym. "To bardzo poważne ostrzeżenie" - zastrzegł Krzysztof Jackowski.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić