Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

"To będzie nagłe tąpnięcie". Przerażająca wizja Jackowskiego

227
Podziel się:

Krzysztof Jackowski przedstawił najnowszą wizję. Niestety, jest ona bardzo pesymistyczna. Słynny jasnowidz przewiduje, że dojdzie do wielkiej katastrofy gospodarczej.

"To będzie nagłe tąpnięcie". Przerażająca wizja Jackowskiego
(YouTube)

Bardzo niepokojące przewidywania zaprezentował jasnowidz Krzysztof Jackowski. "Cały czas trzymam się swoich tez i mówię, że konflikt z tego wszystkiego wyniknie" - mówił podczas ostatniej transmisji "na żywo" za pośrednictwem serwisu YouTube.

W kwietniu politycy zaczną mówić o kryzysie. W kwietniu zaczną się pierwsze problemy związane z kryzysem. De facto wszyscy będziemy uważali, że to taki kryzys kontrolowany, że to przez tę zarazę... - przewiduje Jackowski.

Kiedy mają nastąpić poważne problemy? "Mam takie poczucie, że przynajmniej jeśli to nie będzie lipiec, to od lipca jest takie zagrożenie, że jednego dnia wszystko runie, w podobny sposób, jak to był kryzys w latach 20. ubiegłego stulecia" - dodał Jackowski.

Bardzo dziwnie mi się to kojarzy. Będzie nagłe tąpnięcie, ale potworne, powiedzmy na giełdach, ale i w różnych funduszach, w gospodarkach. To będzie bardzo poważne tąpnięcie, to będzie katastrofa ekonomiczna. Niektóre państwa będą ratowały swoją walutę. To uderzy w wartość pewnych walut - czy to dolar, czy to funt, czy też euro - kontynuował, zaznaczając, że ratunek nie przyniesie efektów.

Jackowski: "Nikt go nie będzie hamować"

On się zacznie bardzo poważnie rozwijać. Nikt go nie będzie hamować - zaznaczał Jackowski, kontynuując swoje wywody nt. przewidywanego kryzysu.

Jasnowidz zachęcił, by inwestować w takie rzeczy, które nie stracą na trzęsieniu ekonomicznym. "To bardzo poważne ostrzeżenie" - zastrzegł Krzysztof Jackowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(227)
J23
2 lata temu
panie Jackowski takie rzeczy nie ma nawet co pisać ponieważ już dawno wiadomo że będzie to w bardzo dużym stopniu w wielu krajch i nie trzeba być do tego jasnowidzem Ja też nie jestem jasnowidzem ale powiem Panu że u Pana w kieszeni też widzę suszę skoro wypowiada się Pan na portalach internetowych...
GOŚĆ
2 lata temu
A ja miałem wizję że nasz zł. będzie walutą najdroższą na świecie.
bezniku
2 lata temu
Facet nawija...i robi pieniądze !!! Takie mam poczucie .
heh
2 lata temu
o kończącej się zimie: "będize ciepła i łagodna" a tyle śniego co się przerzucało jeszcze kilkanaście dni temu, to dawno nie pamiętam i te mrozy - trzeba było grzać w piwnicy, żeby woda w rurach nie zamarzła
Jaszczur
2 lata temu
Powiem tak zależy jak ten gościu dobierze proporcje to taką ma wizje pozdro.
Jaszczur
2 lata temu
Powiem tak zależy jak ten gościu dobierze proporcje to taką ma wizje pozdro.
Jak
2 lata temu
A ja uważam że jego wizje sue sprawdzają.na 2020 przepowiedział wojnę...i mielismy
Lesio piesio
2 lata temu
Chyba miał kolejną obstrukcję, ja podczas wizji defekuję dalej niż widzę
Artuditu
2 lata temu
Czemu wszyscy mówią na niego jasnowidz, jak on tylko na czarno widzi?
Suweren
2 lata temu
Dawniej tego który przynosił hiobowe wieści skracano o głow~. Teraz tego się nie czyni więc plecie co mu ślina na język przyniesie.
Gnom
2 lata temu
Niech ktoś w końcu odetnie tego człowieka od internetu.
wacek
2 lata temu
czyli najlepi kupujta bitkojny, bo one są gwarancją stabilności, wolności i równości, hahahaahahahahahahahahahahahahahhaahahahaahhaahahhahahahahahaahahahahahahahaaahahahahahahahahahahaahhhaahahahahahahahahahaahahahahahahah
dlama
2 lata temu
to urzędnicy nas okradli i im trzeba będzie wyrwać wnętrzności
123
2 lata temu
Czy wizję tego jasno widzą są po alkoholu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić