BOB| 

Koronawirus w Polsce. Premier ma ogłosić zmiany w obostrzeniach. Kiedy konferencja?

1

Krążą plotki, że rząd jest gotów na kolejne poluzowanie obostrzeń. Szczegóły ma ogłosić premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej. Padł możliwy termin.

Koronawirus w Polsce. Premier ma ogłosić zmiany w obostrzeniach. Kiedy konferencja?
Kiedy premier ogłosi poluzowanie obostrzeń? (East News)

Otwarcie galerii handlowych, likwidacja godzin dla seniorów i otwarcie instytucji kultury. To najważniejsze zmiany, które wprowadzono w Polsce od lutego. Wszyscy jednak oczekują kolejnego poluzowania obostrzeń, bo w ostatnich dniach nie odnotowano dużego wzrostu zachorowań na koronawirusa.

Kiedy konferencja premiera ws. obostrzeń?

W mediach już krążą plotki, że rząd jest gotowy na zmiany. Jest szansa, że otwarte zostaną hotele. Podobno rząd dodatkowo chce otworzyć m.in. boiska, lodowiska plenerowe, czy korty. Szczegóły mamy poznać na konferencji prasowej.

Kiedy premier Mateusz Morawiecki ogłosi poluzowanie obostrzeń? O to został zapytany szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

- Na pewno w tym tygodniu premier Mateusz Morawiecki przedstawi dalsze działania w tej sprawie. (...) Jeżeli mówimy o tym tygodniu, to został właściwie tylko piątek - przyznał Dworczyk.

Na szczegóły trzeba jeszcze cierpliwie poczekać. Raczej na pewno nic się nie zmieni do 14 lutego. Możliwe poluzowanie obostrzeń nastąpi dopiero od 15 lutego.

Zobacz także: Polska szczepionka przeciw COVID-19. Cena zaskakuje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić