o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Robert Czykiel
|

Koronawirus w Polsce. Wielki spadek liczby zakażeń. Tak mało nie było już dawno

72
Podziel się

Niewiele ponad 10 tys. nowych przypadków zakażenia pojawiło się minionej doby. Niestety, znowu jest dużo zgonów.

Koronawirus w Polsce. Wielki spadek liczby zakażeń. Tak mało nie było już dawno
Koronawirus w Polsce. Raport z 24 listopada (PAP)
bEilDqtN

W poniedziałek powiało optymizmem. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia przyniósł niewiele ponad 15 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem i tylko 156 zgonów.

Koronawirus w Polsce. Raport Ministerstwa Zdrowia

Poniedziałkowe statystyki przeważnie są niższe, więc zawsze bardziej wiarygodne są dane przekazywane we wtorek. Zanim jednak poznaliśmy nowy raport, to jeszcze w poniedziałek pojawiła się informacja, że Sanepid ostatnimi czasy "zgubił" około 22 tys. potwierdzonych zakażeń i mają one zostać dopisane do ogólnego bilansu.

bEilDqtP

We wtorek 24 listopada Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że jest 10 139 nowych osób, u których zdiagnozowano koronawirusa. W nowym raporcie niechlubnym liderem jest województwo mazowieckie (1166). Drugie jest województwo dolnośląskie (1035), a trzecie pomorskie (979).

Zobacz także: Obowiązkowa kwarantanna wróci? Rzecznik rządu: jest taka możliwość
bEilDqtV

Jak przedstawia się statystyka zgonów? Mamy 540 nowych ofiar. MZ tłumaczy, że 55 zmarło z powodu koronawirusa, a 485 miało choroby współistniejące.

Od początku pandemii w Polsce mamy już 909 066 potwierdzonych przypadków. Liczba zgonów to w tej chwili 14 314. Aktualnie mamy także 454 717 wyzdrowiałych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEilDquq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(72)
AntyTeza
7 miesięcy temu
Albo, patrzac na ta sama statystyke na 24 Listopada jest 440035 chorych ktora jest rekordowa liczba chorych od Marca.
franek
7 miesięcy temu
Miałem kolegę ze szkoły, który (wiele lat temu) w wieku 30 lat wrócił z pracy i położył się na chwilę, bo poczuł się źle. Kilka minut pózniej zwyczajnie sobie umarł, pewnie na serce. Nie chorował wcześniej na serce, więc wg dzisiejszych kryterium umarł na koronawirusa bez chorób współistniejących !!! Nie wymyśliłem sobie tej historii, co roku jestem na jego grobie i wspominam o tym. A informację o tym jak było, przekazała mi jego matka, którą spotkałem kiedyś na cmentarzu....
Ceglasty
7 miesięcy temu
Spada bo jak kolega podkreślił idą święta a druga sprawa jak ma być inaczej jak pewnie już kasa zamrożona w rządzie I BRAKUJĘ NA BADANIA DLATEGO MNIEJ ZAKAŻEŃ JEST...... POZDRAWIAM KUMATYCH
bEilDqur
M1306
7 miesięcy temu
Na youtubie nie spadły. Ekstremalnie pobił rekord guinessa zakażeń 32733 osób
Pani
7 miesięcy temu
Teraz po to chcą masowych testów, aby pobrać nam DNA, tym których im się nieudało jeszcze złapać. Ja nie zrobię testu. Nie otwieraj SMS. Usuń go.
Anna
7 miesięcy temu
Spada ilość zachorowań po to, aby przy dużej ilości zgonów oczywiście z covidem podnieś ilość procentową. Mniej zakażony- dużo zmarłych,= wysoki procent umieralności.🤣 Można❓ Można❗
Anna
7 miesięcy temu
Spada ilość zachorowań po to, aby przy dużej ilości zgonów oczywiście z covidem podnieś ilość procentową. Mniej zakażony- dużo zmarłych,= wysoki procent umieralności.🤣 Można❓ Można❗
zgon
7 miesięcy temu
Lekarze nie leczą , nauczyciele nie uczą. To Polska właśnie.
Poznaniak40
7 miesięcy temu
Jeszcze chwila a uwierzę że Pani Górniak miała rację te 30 tys dziennie tobyli statyści :-)
stary
7 miesięcy temu
nie oglądajcie się na Rzad i na służbę zdrowia (ONI za ten bajzel odpowiedza karnie) - oni nam nic nie pomogą. Dbajcie o siebie - wysypiajcie się i zdrowo sie odżywiajcie. Unikajcie alkoholu, ale seksu nie. I wszystko będzie OK
alka
7 miesięcy temu
teraz władza ubija respiratorami i brakiem zainteresowania, szczególnie w nocy i weekendy, personelu
meg
7 miesięcy temu
kto w to jezcze wierzy?? bzdury na kólkach.
rzetelny
7 miesięcy temu
Zerowa wiarygodność dzisiaj podanych danych. Z dnia na dzień odsetek pozytywnych testów spadł z 50% do 30%. Takie cuda tylko PIS-wirtualu. Jednocześnie powiatowe oddziały sanepidu dostały zakaz udostępniania danych. A to na ich podstawie maturzysta Rogalski wykrył niezgodność w raportowania przez wojewódzkie stacje sanepidu (jak się okazało 22 tys. przypadków zakażonych w ostatnich tygodniach) - dzisiaj zostały te przypadki dodane do danych ogólnych (zbiorczo od początku pandemii). Czyli nie będzie już można weryfikować poprawności danych. Brawo!! Nasi "miszczowie" propagandy myślą.
bEilDquj
Creo
7 miesięcy temu
wystarczy, że przestaniecie robić testy jeśli się dobrze czujecie. Całe życie przechodzisz choroby bezobiawowo. :) Otwórz oczy człowieku.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić