aktualizacja 

"Kosmita" z australijskiej plaży. Głos zabrał profesor z Queensland

12

Alex Tan wywołał ogromne poruszenie wśród internautów po zamieszczeniu na Instagrama nagrania wideo zarejestrowanego podczas spaceru na plaży. Australijczyk napotkał na szczątki stworzenia, które niektórzy komentujący nazwali kosmitą.

"Kosmita" z australijskiej plaży. Głos zabrał profesor z Queensland
Internauta podzielił się zdjęciem napotkanych szczątek (Instagram)

Jeden ze spacerowiczów w Australii ma za sobą niezapomniane przeżycie. Alex Tan postanowił udać się na spacer plażą wzdłuż wybrzeża stanu Queensland. Nagle Australijczyk zobaczył, że na brzegu leży martwe stworzenie, które przyciągnęło jego uwagę.

Alex Tan był na tyle zdziwiony, że postanowił sięgnąć po telefon. Urządzenie posłużyło mu do nagrania szczątek stworzenia, którymi zajęły się już owady. Australijczyk nie potrafił zidentyfikować zwierzęcia, dlatego opublikował wideo na Instagramie, aby zapytać się o to internautów. Autor wzbudził nim ogromne zainteresowaniem. Zdaniem niektórych odkryte przez niego zwłoki należały do kosmity.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Stworzenie zostało zidentyfikowane przez profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Queensland, Stephena Johnstona. Tym samym udało się rozwiać wszelkie wątpliwości spacerowicza. W rozmowie z kurierem couriermail.com.au uczony stwierdził, że zwierzę to najprawdopodobniej opuchnięte, nasiąknięte wodą zwłoki oposa.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić