Koszmar podczas wakacji na Krecie. Turysta nie żyje. Ciało znaleźli plażowicze

29

Tragiczne doniesienia z Krety. 54-letni turysta z Wielkiej Brytanii zmarł podczas wypoczynku na plaży w północnej części greckiej wyspy. Zwłoki turysty miały przez kilka godzin leżeć na leżaku, zanim wezwano służby ratunkowe.

Koszmar podczas wakacji na Krecie. Turysta nie żyje. Ciało znaleźli plażowicze
Zwłoki przez godziny leżały na leżaku (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, Vladislav Zolotov)

Mężczyzna zmarł podczas wypoczynku w greckiej miejscowości Stalida. O jego zagadkowej śmierci donoszą w poniedziałek 18 lipca brytyjskie media.

Plażowicze wypoczywający w północnej części Krety byli wstrząśnięci. 54-latek od kilku godzin leżał bez ruchu na jednym z leżaków, dlatego zwrócono na niego uwagę. Kiedy sprawdzono, czy wszystko z nim w porządku, wypoczywający odkryli straszną prawdę.

Na miejsce niezwłocznie wezwano pogotowie ratunkowe. Zespół podjął się reanimacji Brytyjczyka, a następnie przetransportował go do szpitala w Heraklionie.

Niestety pomimo wysiłków lekarzy życia 54-latka nie udało się uratować. Nie wiadomo dokładnie, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny. Informacja o zgonie Brytyjczyka wstrząsnęła popularną miejscowością wypoczynkową, którą co roku odwiedza wielu turystów. Służby nie poinformowały, czy zmarły przebywał na wakacjach sam, czy z rodziną.

Tragiczne wakacje Brytyjczyków

To nie pierwszy w tym sezonie przypadek śmierci obywatela Wielkiej Brytanii na wakacjach. W ciągu ostatnich miesięcy kilkukrotnie głośno robiło się o tragicznych zdarzeniach z udziałem Brytyjczyków. W maju 34-latek zginął po upadku z siódmego piętra hotelu na Majorce.

Miesiąc później w tureckim Bodrum 67-letnia Patricia Bernadette Ward poniosła śmierć po tym, jak została potrącona przez pijanego kierowcę. 9 lipca światło dzienne ujrzała za to informacja o zgonie 22-latka, który spadł w przepaść podczas wakacji w Peru.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić