Kubicka na wakacjach w Grecji. Jest zażenowana Polakami. "Błagam"

543

Nie tak wypoczynek w Grecji wyobrażała sobie Sandra Kubicka. Podczas urlopu, na który udała się z Baronem, doświadczyła nieprzyjemnego zachowania ze strony polskich turystów. O wszystkim opowiedziała w mediach społecznościowych.

Kubicka na wakacjach w Grecji. Jest zażenowana Polakami. "Błagam"
Sandra Kubicka oburzona zachowaniem Polaków (Instagram)

Sandra Kubicka i Baron uznali, że to dobry czas na wakacyjny wyjazd. Tym razem udali się do Grecji. Wypoczynek w rajskim miejscu zakłóciło im zachowanie rodaków.

Okazuje się, że Polacy nie pozostawiają po sobie zbyt dobrego wrażenia. Świadczy o tym rozmowa z taksówkarzem, którą odbyła Kubicka. Kierowca niepochlebnie wypowiedział się na temat naszych rodaków.

Wczoraj jechaliśmy z panem taksówkarzem, który po tym, jak dowiedział się, że jesteśmy z Polski, powiedział: "O Boże". Powiedział również, że Polacy, którzy przejeżdżają tutaj z biur podróży, nie zachowują się fajnie. Nie są to "quality people" - zaznaczyła modelka.

Sandra Kubicka sfrustrowana. "Trochę przykro się tego słucha"

Kubicka ujawniła, że Polacy "szaleją" na widok Barona. Nie potrafią się opanować. - Trochę przykro się tego słucha i widzi. W pierwszy wieczór, gdy wyszliśmy przejść się po plaży i usłyszałam polski język, to nie było "cześć", tylko: "E! Baron! Patrzcie Baron ucieka do wody. Haha" - podkreśliła Sandra.

Mnie na pewno drażni to znacznie bardziej niż Alka. Dlatego ja również o tym napiszę, a nie on. Nie jesteśmy małpami w zoo i nie wiem, kiedy ludzie zadecydowali, że darcie się na Alka na wakacjach: "E! Baron!" jest fajne. To nie pierwszy raz, kiedy jesteśmy na wyjeździe i ludzie się tak zachowują wobec niego. Błagam. Stop it - zaapelowała na Instagramie.

Warto wziąć to pod uwagę. Celebryci, którzy wypoczywają w różnych krajach, też zasługują na odrobinę spokoju. Turyści powinni to uszanować.

Zobacz także: Gwiazdy korzystają z wakacji. Wypoczywają na rajskich plażach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić