aktualizacja 

Koszmar w Pabianicach. Kobiecie grozi 7,5 roku więzienia

321

Bez słowa podeszła do siedzącej na przystanku kobiety i zaczęła ją brutalnie bić. Gdy ofiara leżała już na chodniku, zorientowała się, że pomyliła osoby. We wtorek policja poinformowała, że zatrzymanej kobiecie grozi 7,5 roku więzienia.

Koszmar w Pabianicach. Kobiecie grozi 7,5 roku więzienia
Brutalne pobicie w Pabianicach. Agresorka pomyliła ofiary (Straż Miejska)

W niedzielę 23 czerwca ok. godz. 19:15 przy zbiegu ulic Waltera Janke/Nawrockiego w Pabianicach kobieta brutalnie pobiła drugą kobietę siedzącą na przystanku. Zdarzenie zarejestrowały kamery.

Gdy jej ofiara leżała już zmaltretowana na chodniku, napastniczka zorientowała się, że pomyliła osoby i pobiła nie tę kobietę, o którą jej chodziło.

Po wszystkim, jak poinformowała policja, agresorka uciekła z miejsca zdarzenia, a poszkodowana została zabrana przez karetkę pogotowia na SOR.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pobicie w Zawierciu

"Siedząca na przystanku autobusowym 33-latka została zaatakowana przez agresywną napastniczkę. Pokrzywdzona nie była świadoma niebezpieczeństwa, gdyż patrzyła w telefon. W pewnym momencie podbiegła do niej kobieta i zaczęła bić ją rękami po głowie i twarzy. Zaskoczona pokrzywdzona została przewrócona na ziemię, gdzie agresorka spostrzegła, że najprawdopodobniej pomyliła adresata swojego czynu. Wówczas uciekła, pozostawiając 33-letnią pabianiczankę bez pomocy" - relacjonuje podkomisarz Agnieszka Jachimek, rzeczniczka pabianickiej policji.

Pobicie w Pabianicach. Grozi jej 7,5 roku

O zdarzeniu zawiadomił służby świadek, który pomógł pokrzywdzonej. Policja rozpoczęła poszukiwania napastniczki. Jak przekazano we wtorek 25 czerwca, podejrzaną zauważono 24 czerwca 2024 roku o godzinie 15:20 na skrzyżowaniu ulicy Grota Roweckiego i Bugaj. Została zatrzymana i przewieziona do komendy.

Ponieważ była w stanie upojenia alkoholowego, trafiła na "policyjny dołek". Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Kobieta odpowie za uszkodzenie ciała o charakterze chuligańskim. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. W tym przypadku kara będzie zaostrzona z uwagi na chuligański charakter zachowania sprawczyni. 26-latce grozi nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić