Koszmar znanej aktorki. Aleksandra Nieśpielak poważnie chora!

7

Aleksandra Nieśpielak, którą widzowie poznali dzięki takim serialom jak "Złotopolscy" i "Barwy szczęścia", jest poważnie chora... Koszmarne wieści przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, od tygodnia nie ma żadnej poprawy.

Koszmar znanej aktorki. Aleksandra Nieśpielak poważnie chora!
Na zdjęciu: Aleksandra Nieśpielak (Instagram)

Aleksandra Nieśpielak jest dobrze znana widzom. Grała nie tylko w "Złotopolskich" i "Barwach szczęścia", ale też w takich serialach jak "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" oraz "Plebania".

W 2009 roku pojawiła się w programie "Jak oni śpiewają". Później, w 2010 roku, wydała swój pierwszy album muzyczny pt. "Dzień Dobry Dniu".

Koronawirus. Nieśpielak poważnie chora

Teraz ta aktorka znalazła się w sporych tarapatach. Jak wyjawiła w mediach społecznościowych, od tygodnia choruje na COVID-19.

Nieśpielak pokazała w sieci zdjęcie, na którym widać pulsoksymetr. To urządzenie pozwala na zmierzenie saturacji i częstotliwości pracy serca. Aktorka pokazała swoje wyniki i postanowiła poprosić internautów o poradę.

Coviduję 7 dzień w łóżku bez żadnej poprawy. Kiedy się dzwoni po pogotowie? Poniżej 95??? Czy 90? W instrukcji obsługi jest o wszystkim (po angielsku) tylko nie o tym, również o dość wysokiej granicy błędu tegoż urządzenia. Poczucia humoru nie tracę, gorzej z cierpliwością - pisze Nieśpielak na Facebooku.

To jednak nie wszystko. Nieśpielak nie kryje, że przydałoby się wsparcie przy robieniu zakupów.

Przydałby się ponadto, gdybym mogła mieć na przykład ostatnie życzenie, jakiś... silny mężczyzna, tak ogólnie, żeby na przykład zakupy przywieść pod drzwi czy jakoś tak.... Taka sytuacja. Jakieś cenne rady od doświadczonych? - dopytuje na koniec.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić