Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Weszli do domu pod Warszawą. "Sala tortur". Znaleziono ciała

362
Podziel się

Horror w podwarszawskiej miejscowości. W domu starszej kobiety, która kilka dni temu trafiła do szpitala, odnaleziono zagłodzone zwierzęta oraz ciała kilku martwych psów.

Weszli do domu pod Warszawą. "Sala tortur". Znaleziono ciała
Znalezione psy leżały pod wiszącymi z sufitu sznurami, które wyglądały jak szubienice. (Facebook)
bEUWOJDV

O wstrząsającym odkryciu informuje Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt (OTOZ) Animals Inspektorat Warszawa. Pracownicy organizacji zostali poproszeni o pomoc przez fundację "Zwierzokracja" w uratowaniu wygłodniałych zwierząt, które znaleziono w domu starszej pani.

Inspektorzy ds. zwierząt nie potrafią opisać słowami, co zastali w domu kobiety.

bEUWOJDX
Żadne słowa nie były w stanie opisać tego, w jakich warunkach były przetrzymywane zwierzęta... Od razu po przekroczeniu progu mieszkania znaleźliśmy zwłoki młodego psa w typie owczarka niemieckiego. Pies był zagłodzony... Smród padliny, odchodów na miejscu był nie do wytrzymania. Ściany zamiast farby pokrywała krew. Była dosłownie wszędzie! - czytamy na profilu OTOZ Animals Inspektorat Warszawa.

"Pytamy głośno - gdzie były służby, gdzie byli sąsiedzi?"

Jak informuje OTOZ, dom właścicielki sąsiaduje z domem burmistrza, ale nikt nie zgłaszał problemu. Władze wiedziały, że kobiecie już kiedyś zostały odebrane zwierzęta. Ponadto, kilka dni temu z tego samego miejsca zostało zabranych 5 psów do schroniska w Wągrodnie.

Finalnie, z posesji udało się odebrać 4 psy, które trafiły pod naszą opiekę. Nie znamy losu 5 psów, które zostały umieszczone w schronisku w Wągrodnie. (...) Psy są w fatalnym stanie psychicznym i fizycznym... Psy są wychudzone, odwodnione. Jeden jest niewidomy, kolejny z fatalnymi wyłysieniami pokrywającymi przynajmniej 70 proc. jego ciała... - informuje OTOZ Animals Inspektorat Warszawa.
bEUWOJEd

OTOZ Animals Inspektorat Warszawa podaje, że znaleziono zwłoki kolejnego psa. Leżały pod wiszącymi z sufitu sznurami, które wyglądały jak szubienice. Krew zwierząt była na ścianach i podłodze. Pracownicy OTOZ znaleźli nieprawdopodobną ilość kości zwierząt, niewiadomego pochodzenia.

Wyglądało to tak, jakby właścicielka urządziła sobie w piwnicy istną salę tortur lub salę do przeprowadzenia uboju rytualnego sądząc po ilości krwi. Nie chcemy nawet myśleć, ile zwierząt zginęło w tej piwnicy... - czytamy.
bEUWOJEe

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz techników. "Służby również były zszokowane skalą okrucieństwa, nie mogli uwierzyć, że w tak spokojnej dzielnicy, sielankowej wręcz uliczce, mogło dochodzić do tak brutalnych mordów niewinnych zwierząt" - podaje OTOZ.

Zobacz także: Wierny pies. Czekał pod szpitalem na opiekuna
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUWOJEy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(362)
Wojtas
7 miesięcy temu
Sąsiadce animalsi odebrali psa. Pies miał raka z przerzutami. Założyli zrzutkę na ratowanie "zagłodzonego psa", zorganizowali falę hejtu na starszą panią, zebrali prawie 20kpln, a psa uśpili. Tacy miłośnicy, ale pieniędzy.
Waldek Sobkow...
9 miesięcy temu
Skoro "Animalsi" zabrali się za sprawę, nie wierzę w ani jedno słowo taj relacji. "Krew była na ścianach, dosłownie wszędzie" - LoL!!! A skąd niby krew na ścianach? Chyba dla lepszego efektu!
kur
9 miesięcy temu
Brak słów.
bEUWOJEz
Czesiek 50.
9 miesięcy temu
A ja myślałem że ciało to ludzkie zwłoki.!!!
człowiek
9 miesięcy temu
I tu by się przydała dla niej kara śmierci ale na szczęście jest w złym stanie, niepotrzebnie ją brali do szpitala, mogli ją ukarać wtedy
matteo
9 miesięcy temu
No nie wiem, mnie zawsze rozpiernicza to jak ekozje... wróć!, porąbańce z ochrony zwierząt albo ochrony przyrody relacjonują takie wydarzenia.
KX1
9 miesięcy temu
sprawdźcie rachunki za jedzenie.. mogla je po prostu zjadać ... albo jako miejscowa znachorka pozyskiwała psi tłuszcz
praktyczny
9 miesięcy temu
Mam pytanie do humanistów i wrażliwców, w czym pies jest leszy od świni czy krowy. Każde zwierzę może być zjedzone, jeśli człowiek się nie brzydzi. Oczywiście ubój powinien być humanitarny zarówno psa, świnki czy krówki.
Olivetti
9 miesięcy temu
Śmierdziało jej z nóg. Dajcie tą wiedźmę na rynek. Zrobić widowisko. A na koniec postawić ją w klatce naprzeciwko tygrysa i niech spróbuje go ujarzmić. Gawiedź chce igrzysk! Gawiedź chce rozrywki! Do leczenia się nie nadaje ani do resocjalizacji, tylko marnują się moje i nie tylko moje podatki. Szkoda, że to nie Iran.
manipulacja
9 miesięcy temu
Faktycznie psy powinny otrzymac pomoc psychologiczna. Proponuje pania Spurek.
gacek
9 miesięcy temu
Psiarczyki podnieśli skowyt większy od tych oprawianych. Dla mnie dobry pies to po tajsku na chrupko ale zabicie powinno być szybkie i fachowe.
Baal
9 miesięcy temu
OTOZ pyta głośno: " - gdzie były służby, gdzie byli sąsiedzi?" A ja się pytam, gdzie był OTOZ, dlaczego wcześniej nie był łaskawy zareagować?
Verdetreret
9 miesięcy temu
Ta pani zapoznawala sie z chinskim menu. W chinach podobno wpierw sie karci psa bo wtedy lepiej smakuje . Sasiedzi pewnie u niej byli stalymi bywalcami na obiadki .
bEUWOJEr
Animals
9 miesięcy temu
Żaden sąd. Nie zasłużyła na proces. Zasłużyła na samosąd. Zasłużyła na publiczne połamanie łap i wybicie zębów. W takim stanie zamknąć w piwnicy aż zdechnie z głodu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić