Co tam się działo?! Naga kobieta zaatakowała podczas programu na żywo

139

Nagranie z przerażającego incydentu, jaki wydarzył się w programie na żywo w rumuńskiej telewizji, obiegło media na całym świecie. Prezenterka telewizyjna została zaatakowana na wizji przez nagą kobietę.

Co tam się działo?! Naga kobieta zaatakowała podczas programu na żywo
Prezenterka Mirela Vaida podczas przerażającego incydentu. (YouTube)

Do zdarzenia doszło w piątek 19 marca. Popularna rumuńska prezenterka Mirela Vaida prowadziła swój program na żywo na kanale Antena 1, kiedy niespodziewanie do studia wbiegła naga kobieta i rzuciła kamieniem w prowadzącą. Agresorka miała krzyczeć do Vaidy: "Oddaj mi moje pieniądze".

Na szczęście kamień nie trafił w dziennikarkę. Natychmiast przerwano transmisję programu oraz wezwano policję i pogotowie. Zatrzymana kobieta została przetransportowana do kliniki dla osób z problemami psychicznymi w Jassach.

Mirela Vaida po przerwie wyznała, że boi się o własne życie, zwłaszcza że ostatnio otrzymywała wiele gróźb na portalach społecznościowych. Rumuńska prezenterka ma ponad pół miliona obserwatorów na Instagramie.

Miejscowa policja już wszczęła śledztwo w tej sprawie. Według wstępnych ustaleń policji kobieta wtargnęła do budynku przez niezabezpieczone boczne drzwi.

Zobacz także: Świnia na wizji. Prezenterzy w studio pękali ze śmiechu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić