o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Koszmarne sceny w Żabce na Śląsku. Bili, aż straciła przytomność

50
Podziel się

Śląsk, Psary. Gdy ekspedientka zamykała Żabkę, do sklepu wtargnęło dwóch mężczyzn. Pobili kobietę do nieprzytomności i zabrali pieniądze z utargu. Będzińska policja poszukuje sprawców. Poprosiła też o pomoc kierowców.

Koszmarne sceny w Żabce na Śląsku. Bili, aż straciła przytomność
Przestępcy weszli do sklepu i pobili ekspedientkę (KPP Będzin)
bDIBMBEB

Śląsk, Psary. Policja szuka sprawców rozboju

Komenda Powiatowa Policji w Będzinie (województwo śląskie) opublikowała w sieci nagranie z monitoringu, jaki znajdował się w sklepie. Jeśli ktoś miałby informacje, które pomogłyby w ustaleniu przestępców, może się kontaktować z policją.

bDIBMBED
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców rozboju, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl oraz anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie - czytamy w policyjnym komunikacie.

Psary. Weszli do sklepu i pobili ekspedientkę

Do zdarzenia doszło w niedzielę 20 grudnia około godziny 23:05 w Psarach przy ul. Wiejskiej. Dwóch mężczyzn wtargnęło do sklepu, gdy 50-letnia ekspedientka zamykała. Dotkliwie ją pobili i zabrali pieniądze z kasy. Jak udało się ustalić policjantom z Będzina, mężczyźni porozumiewali się ze wschodnim akcentem.

bDIBMBEJ

Policja prosi o pomoc kierowców. Kto jechał w chwili rozboju ul. Wiejską w Psarach?

Policjanci mają nadzieję, że wodeorejestratory w samochodach, które przejeżdżały 20 grudnia w chwili rozboju ul. Wiejską w Psarach, nagrały dwóch mężczyzn wchodzących lub wychodzących ze sklepu. Funkcjonariusze zwrócili się więc do kierowców o pomoc.

Będzińscy policjanci proszą także o kontakt osoby, które podróżowały ulicą Wiejską w Psarach w dniu 20 grudnia br. około godziny 23:00, a posiadają w samochodach video-rejestratory jazdy, które zarejestrowały przechodzących ulicą dwóch młodych mężczyzn - pisze KPP w Będzinie.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIBMBEK
bDIBMBFe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
Tomasz11
2 miesiące temu
Wiem ,że będzie trudno, ale jedyne wyjście to przywrócenie kary śmierci i nie przemawiają do mnie żadne argumenty. W Japonii, USA (nie które stany) jest kara śmierci i nikt nie mówi o łamaniu demokracji.
Domino
2 miesiące temu
Ci zza wschodniej granicy jeszcze kilka lat temu byli grzeczni,pracowici i wdzięczni za szansę na lepsze życie. Teraz np. potrafią powiedzieć do mnie, że powinnam ich obsłużyć w ich języku. No, to usłyszał sobie jeden z drugim, co o tym myślę. No, ale nasi też za granicą potrafią kraść i mordować.
Tomasz11
2 miesiące temu
Kara śmierci musi być przywrócona natychmiast.I nie ma żadnego argumentu przeciw.Japonii i USA ( nie które stany) nikt nie uważa za kraje nie demokratyczne i cały świat zachwyca się technologią i demokracją tych krajów.
bDIBMBFf
Lol
2 miesiące temu
Policja i jej mozliwosci ... czyli pacyfikowanie zwyklych obywateli, nic wiecej
Jacek
2 miesiące temu
Tak aię kończy multikulti. Wołyńskimi rezunami.Przez ograniczenia firmy padają a ściąga się tu wrogo nastawionych pracowników zza Buga.PIS i PO wygnali młodzież na zachód i ściągają tu stepową dzicz
Najnowsze komentarze (50)
Artur
2 miesiące temu
Policja powinna sie skupic na przestępcach takich własnie a reżim maseczkowy PIS miec w głębokiej pogardzie wkoncu napad zrobili covidianie z zasłoniętą twarzą w tych czasach oni nie byli podejrzani na ulicy bo mają zasłoniętą twarz
Cześ
2 miesiące temu
Ale za to maseczki mieli :D
niko
2 miesiące temu
Niestety za słabe przestępstwo. Aby mieć podstawę do ich ujęcia i zamknięcia musieliby ukraść cukierka. Wg mnie zostaną zapytani o powód następnie przeproszeni, że byli niepokojeni przez sąd
ZOMO
2 miesiące temu
my wiemy kto w polsce bije kobiety
Pafff
2 miesiące temu
Pif!!!!
Polak
2 miesiące temu
Strzelać bez litości Kara Śmierci!!!!!!!!!
CSS
2 miesiące temu
Myślę że, byli to fachowcy w swojej dziedzinie
Mowilem
2 miesiące temu
Już dawno o tym mówiłem więcej Ukraińców i bialorusinow
bDIBMBEX
Vinci
2 miesiące temu
Niestety są w naszym kraju ludzie którzy nie wyznają żadnych wartoscidla których życie ludzkie jest mniej ważne od chwili przyjemności jaką sobie zrobią za skradzione pieniądze, takich ludzi można spotkać na protestach antyrządowych
0 0 0
2 miesiące temu
Przed Żabka jest, hotel dla firm daleko nie poszli... Oby za ciosem na Marianki dotarli i już. Nr i
Cinmar
2 miesiące temu
Bić słabszych od siebie potrafią a bić się z takim co jest ekspertem to nie bo szkoda czasu
Niko
2 miesiące temu
Jak ich zlapią dac do ludzi do samosądu to bedzie kara najlepsza a nie do naszego sądu gdzie nie ma sprawiedliwosci!
C'mon
2 miesiące temu
Polak bez pracy szuka pracy - ukrainiec kradnie, u siebie kury na rosół - u nas pieniądze. Pewnie ich zwolnili z pracy na covid, to sobie próbują poradzić po swojemu. Taki kraj.
Wake up!
2 miesiące temu
Czasy opuszczania tego typu obiektów w pojedynkę odeszły do lamusa. Wiadomo, że teraz takie incydenty będą coraz częstsze, bo ludzie przez blokadę gospodarki tracą źródła utrzymania, a jeść trzeba. W mediach klepią, że my przez covid cofniemy się gospodarczo jedynie o rok, a już mamy mechanizmy z lat 90-tych... Komuna będzie i to głęboka, gdzie państwo będzie zabierać własność prywatną. Co zresztą już się dzieje poprzez doprowadzanie do upadłości sektora prywatnego. Jak ludzie nie wyjdą na ulicę, to u Bauera będą tyrać za miskę ryżu. Poza tym powinien być dostęp do broni - łby by wtedy intruzom odpadły i byłoby po temacie.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić