Kot Mostik budzi sensację. Pupil wszystkich Rosjan znów dał o sobie znać

Biało-rudy kot Mostik był maskotką budowniczych rosyjskiego Mostu Krymskiego. Zwierzak stał się prawdziwym internetowym celebrytą, który w pewnym momencie miał spotkać się z samym Władimirem Putinem. Teraz o pupilu Rosjan znowu zrobiło się głośno. Z jakiego powodu?

Kot Mostik budzi sensację. Pupil wszystkich Rosjan znów dał o sobie znać
Kot Mostik był maskotką budowniczych Mostu Krymskiego. Teraz odwiedził go ponownie (Twitter.com, Ukraine/Україна)

Most Krymski został otwarty w maju 2018 roku. Konstrukcja wznosi się nad Cieśninę Kerczeńską, tym samym łącząc Krym i Kraj Krasnodarski. Jego długość wynosi aż 19 kilometrów, co czyni go najdłuższym mostem w całej Rosji.

Kot Mostik pojechał obejrzeć Most Krymski

Maskotką budowniczych Mostu Krymskiego był właśnie Mostik. Jak czytamy na profilu rosyjskiej organizacji rządowej, koci celebryta wkrótce znowu odwiedził Cieśninę Kerczeńską. Termin wizyty nie został wybrany przypadkowo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kot Mostik odwiedził Most Krymski, aby wziąć udział w obchodach trzeciej rocznicy jego otwarcia. Mimo że zwierzak jest już emerytowaną maskotką budowniczych, musiał "przeprowadzić inspekcję", czy wszystko działa jak należy bez jego nadzoru.

Kot Mostik powrócił! Emerytowana maskotka odwiedziła Most Krymski, aby uczcić jego trzecie urodziny. I zobaczyć, jak trzyma się bez niego – czytamy na profilu organizacji Russia na Twitterze.
Zobacz także: Zobacz też: Kot na wannie. To musiało się tak skończyć
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić