USA. Kot zeskoczył z piątego piętra i przeżył. Uciekał przed pożarem

55

W jednym z mieszkań w Chicago wybuchł pożar. Ktoś właśnie nagrywał działania straży pożarnej, gdy na filmie nagle zauważono poruszający się czarny kształt. Okazało się, że był to uciekający przed płomieniami kot. By się uratować, skoczył.

USA. Kot zeskoczył z piątego piętra i przeżył. Uciekał przed pożarem
Świadkowie zdarzenia nie potrafili uwierzyć własnym oczom. Kot przeżył, mimo że skoczył aż z szóstego piętra (Chicago Fire Department)

Mieszkanie płonęło w stanie Illinois. Jak informuje US News, pożar wybuchł w czwartek 13 maja w godzinach popołudniowych. Zgodnie z relacjami świadków zanim kot skoczył, najpierw wybadał przednimi łapami stabilność powierzchni.

Widok kota skaczącego – jak się wydawało – na pewną śmierć, wstrząsnął świadkami. Jednak, ku ich zaskoczeniu, zwierzę spokojnie zeskoczyło na cztery łapy na trawę, a następnie ukryło się pod jednym z zaparkowanych aut. Co ciekawe, po wyjściu próbowało na powrót wspiąć się po ścianie właśnie opuszczonego budynku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Wskoczył pod mój samochód i schował się do czasu, aż kilka minut później poczuł się lepiej, wyszedł i próbował wspiąć się po ścianie, aby dostać się z powrotem do budynku – relacjonował Larry Langford, rzecznik straży pożarnej (US News).

Larry Langford potwierdził, że kot nie odniósł żadnych obrażeń w konsekwencji skoku. W wyniku pożaru nie został także ranny żaden z mieszkańców budynku. Przyczyny pojawienia się ognia na razie nie zostały podane do wiadomości publicznej, nie wiadomo również, jak rozległe są szkody.

Zobacz także: Zobacz też: Puma na podwórku. Kamera przed domem nagrała coś zaskakującego
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić