o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

USA. Kot zeskoczył z piątego piętra i przeżył. Uciekał przed pożarem

38
Podziel się

W jednym z mieszkań w Chicago wybuchł pożar. Ktoś właśnie nagrywał działania straży pożarnej, gdy na filmie nagle zauważono poruszający się czarny kształt. Okazało się, że był to uciekający przed płomieniami kot. By się uratować, skoczył.

USA. Kot zeskoczył z piątego piętra i przeżył. Uciekał przed pożarem
Świadkowie zdarzenia nie potrafili uwierzyć własnym oczom. Kot przeżył, mimo że skoczył aż z szóstego piętra (Chicago Fire Department)
bECtfZYl

Mieszkanie płonęło w stanie Illinois. Jak informuje US News, pożar wybuchł w czwartek 13 maja w godzinach popołudniowych. Zgodnie z relacjami świadków zanim kot skoczył, najpierw wybadał przednimi łapami stabilność powierzchni.

Widok kota skaczącego – jak się wydawało – na pewną śmierć, wstrząsnął świadkami. Jednak, ku ich zaskoczeniu, zwierzę spokojnie zeskoczyło na cztery łapy na trawę, a następnie ukryło się pod jednym z zaparkowanych aut. Co ciekawe, po wyjściu próbowało na powrót wspiąć się po ścianie właśnie opuszczonego budynku.

bECtfZYn
Wskoczył pod mój samochód i schował się do czasu, aż kilka minut później poczuł się lepiej, wyszedł i próbował wspiąć się po ścianie, aby dostać się z powrotem do budynku – relacjonował Larry Langford, rzecznik straży pożarnej (US News).
bECtfZYt

Larry Langford potwierdził, że kot nie odniósł żadnych obrażeń w konsekwencji skoku. W wyniku pożaru nie został także ranny żaden z mieszkańców budynku. Przyczyny pojawienia się ognia na razie nie zostały podane do wiadomości publicznej, nie wiadomo również, jak rozległe są szkody.

Zobacz także: Zobacz też: Puma na podwórku. Kamera przed domem nagrała coś zaskakującego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECtfZYO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
:D
4 miesiące temu
A myślałem że takie koty to tylko były w Sowieckiej Rosji 😂
***** ***
4 miesiące temu
Mója kotka dwa razy spadła z 8 piętra. Polowała na ptaszki na balkonie. Nic się nie stało. Silnie się wystraszyła Przeżyła 23 lata.
Babcia
4 miesiące temu
Kot sąsiadki mieszkającej na 4 piętrze wielokrotnie spadł z balkonu przy próbie upolowania ptaka. Wychodził z tego bez szwanku gdy spadał na trawę. Gdy jednak spadł na betonową pokrywę studzienki telefinicznej mocno się połamał, ale po interwencji weterynarza, wyzdrowiał.
bECtfZYP
czas
4 miesiące temu
to nie kot to Batnan
Hmmmm
4 miesiące temu
Ten kot to jak politycy PO
Fizyk
4 miesiące temu
Przeciez kot zawsze spada na 4 łapy, a kanapka posmarowana masłem zawsze spada masłem do dołu. Dlatego jak do kota przywiazemy kanapke posmarowana masłem i go zrzucimy, to zawiśnie tuż nad ziemią i zacznie sie obracac ruchem jednostajnie przyspieszonym, bo kot chce lądować na 4 łapach, a kanapka masłem do ziemii.
kaczyński
4 miesiące temu
zachwycony, kot pewnie dostanie polaką rente
Ewa
4 miesiące temu
Kot kaskader!
ewa
4 miesiące temu
Niewiele brakowało, a by się skok nie udał i by na betonowej ścianie wylądował :P
dr Henryk
4 miesiące temu
nooo, bo to był amerykanski kot, a tam każdy to jak Sylwek Stalone.
najważniejsze...
4 miesiące temu
reklamy się załadowały
plaskaty
4 miesiące temu
Fake. Przyjrzyjcie się dokładnie.
gol 3:0
4 miesiące temu
ja kiedys wypchnalem z okna z 4 pietra tesciowa i tez nic sie jej nie stalo
bECtfZYH
axed
4 miesiące temu
Z szóstego piętra sprawdził grunt . Długie łapy ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić