Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska ripostuje ostro, jak nigdy

34

Dagmara Kaźmierska postanowiła w dosadny sposób odpowiedzieć na komentarz Gabriela Seweryna nt. jej rzekomego romansu. Mama Conana ewidentnie się zagotowała!

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska ripostuje ostro, jak nigdy
Kaźmierska nie wytrzymała (ONS)

Dagmara Kaźmierska słynie z ciętych ripost. Chociażby dzięki temu ma wielu fanów. Ludzie cenią jej szczerość i bezpośredniość. Gdy tylko ktoś nadepnie jej na odcisk, staje się bezlitosna.

Ostatnio niezbyt przyjemny komentarz w jej stronę skierował Gabriel Seweryn. Opowiedział o rzekomej bliskiej relacji Kaźmierskiej z Piotrem Wąsińskim - producentem i reżyserem programu "Królowe życia".

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie "KŻ". Może ożywi ten program - napisał na Facebooku.

"Królowe życia". Kaźmierska: "Jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować"

Dagmara postanowiła odpowiedzieć Gabrielowi. Nie przebierała w środkach.

Gabriel Seweryn, uważam, że ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak wy się prowadzicie ze swoim "partnerem Rafałkiem", wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc. To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. Staję do tego, co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą jak wy i wypierać się przeszłości - napisała.

Później było jeszcze mocniej. Wszystko wskazuje na to, że Dagmara poważnie się zdenerwowała. Nie zostawiła na Gabrielu suchej nitki.

Trudniłam się sutenerstwem i h*j komu do tego. A już najbardziej tobie, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych h***w w du**e, co mieliście wy z Rafałem przez czas waszego krystalicznego związku, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! Bo nie chciej, żebym się uruchomiła. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z tobą/wami przy jednym stole. To tyle w temacie. Ps. h...j przez samo "h" - specjalnie dla ciebie, burku - podsumowała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić