Sopot. Niecodzienny widok obok Monciaka. Gwiazdy nie wiedziały, że ktoś je fotografuje

243

Aktorka i dyrektor artystyczna teatru Polonia i Och-Teatr - Krystyna Janda wybrała się ostatnio z koleżanką Magdą Umer do Sopotu. Artystki były u ulicznej wróżki w samym centrum miasta. Co przepowiedziały aktorce karty tarota?

Sopot. Niecodzienny widok obok Monciaka. Gwiazdy nie wiedziały, że ktoś je fotografuje
Krystyna Janda z Magdą Umer wybrały się na wróżby z kart tarota u ulicznej wróżki w samym centrum Sopotu.

Krystyna Janda przyłapana w samym centrum Sopotu na wróżbach z kart tarota u ulicznej wróżki. Czyżby artystka chciała się dowiedzieć jakie niespodzianki przyniesie jej los w najbliższym czasie?

Krystyna Janda do Sopotu wybrała się z dobrą koleżanką Magdą Umer. Na zdjęciach widać, że aktorka uważnie słucha przepowiedni ulicznej wróżki. Być może Krystyna Janda skorzystała z usługi wróżki, bo chciała, by ta przepowiedziała przyszłość jej teatru? Jak wiadomo "Och-Teatr" miał ostatnio trochę problemów.

Na początku lutego teatr prowadzony przez Krystynę Jandę nie dostała dotacji ani od ministerstwa, ani od miasta Warszawy. Wróżenia z kart nie odmówiła ulicznej wróżce także Magda Umer.

Po wróżbach artystki udały się na krótki spacer po Sopocie. Magda Umer miała cały czas założoną maseczkę ochronną, natomiast Krystyna Janda spacerowała z pieskiem zasłaniając oczy ciemnymi okularami.

Zobacz także: Edyta Górniak prawi o pandemii: "To jest bardzo gruby scenariusz.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić