Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 
aktualizacja 

Kryzys w związku Protasiewicza z 22-latką? "Darusiu! Zostaw mnie"

88

Jacek Protasiewicz świętował swoje urodziny tak niefortunnie, że podrapał się na twarzy. Z tego powodu zachwycona nie była jego narzeczona 22-letnia Daria Brzezicka. Były wicewojewoda dolnośląski postarał się o bardzo oryginalne przeprosiny.

Kryzys w związku Protasiewicza z 22-latką? "Darusiu! Zostaw mnie"
Kryzys w związku Protasiewicza z 22-latką? "Darusiu! Zostaw mnie" (Facebook, Twitter)

Jacek Protasiewicz dwoi się i troi, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Przypomnijmy, że w połowie kwietnia premier Donald Tusk odwołał 57-letniego polityka z funkcji wicewojewody dolnośląskiego. Powodem było wdanie się w internetową pyskówkę przez Protasiewicza. Polityk w nieparlamentarnych słowach zwracał się do dziennikarzy i młodego działacza PiS.

57-letni Jacek Protasiewicz zintensyfikował swoją obecność w mediach społecznościowych. Ogłosił, że spotyka się z 22-letnią Darią Brzezicką. Para błyskawicznie się zaręczyła. W ostatnich dniach nad związkiem pojawiły się czarne chmury. Protasiewicz kajał się, oczywiście publicznie i starał się dotrzeć do sumienia swojej narzeczonej.

Darusiu! Zostaw mnie - dziada! Ja się na męża i ojca nie nadaje, choć bardzo Ciebie kocham…" - napisał Jacek Protasiewicz w poście na platformie X(Twitter).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Trzecia Droga to nie autostrada". Polityk KO o koalicjancie

Kryzys w związku Protasiewicza i Brzezickiej?

Co tak zdenerwowało 22-letnią narzeczoną Protasiewicza? Najprawdopodobniej huczne świętowanie urodzin przez byłego wicewojewodę. 57-latek musiał mocno balować. Po imprezie na jego twarzy widoczne były zadrapania.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Są tacy, którzy pytają o nos… i słusznie. W poprawiny urodzin - grzeczny nie byłem… Darusia wyrozumiała także nie była…więcej na ten temat za chwilę, w formie muzycznej - relacjonował na platformie X Protasiewicz.

Na wpis błyskawicznie zareagowała narzeczona byłego polityka. "I ja Ciebie, dlatego odpocznij trochę - odpisała na platformie X. Na niewiele to się jednak zdało.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Daria Brzezicka wymownie polubiła wpis jednego z internautów ""Pani Darusiu odciąć mu internet...". Młoda działaczka PSL odpisała, że jest teraz na studiach w Warszawie. Nie ma możliwości, by zapanować nad swoim poturbowanym narzeczonym.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić