Krzysztof Jackowski przepowiada wielki konflikt. "Polska w niekomfortowej sytuacji"

110

Krzysztof Jackowski cieszy się sporą popularnością. To bez wątpienia najbardziej znany jasnowidz we współczesnej Polsce. Ostatnio podzielił się kolejną wizją. Jest ona bardzo niepokojąca. Wręcz przerażająca!

Krzysztof Jackowski przepowiada wielki konflikt. "Polska w niekomfortowej sytuacji"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski systematycznie organizuje transmisje "na żywo" w serwisie YouTube. Ostatnio popularny jasnowidz przedstawił kolejne przewidywania. Tym razem mówiło konflikcie i powrocie "trzech sił" do Afganistanu.

W tej chwili nie mam pewności. Ale czy tu nie chodzi ponownie o Afganistan? Trzy siły wrócą do Afganistanu. To jest pułapka. Dla talibów to jest pułapka to co się stało. Oni są w tej chwili już po uszy w tej pułapce. Ale ta pułapka jest zarazem planem na coś więcej. I ten plan będzie mógł być zrealizowany przez pułapkę na talibów. Jeżeli ten konflikt rozgorzeje, to zaczną trzy siły czyli trzy siły z trzech państw i raczej tak będzie. Trzy państwa zaczną ten konflikt. W ten konflikt nie będzie wtrąconych wiele innych państw - zaznaczył Jackowski.

Co zadzieje się w naszym kraju? Atmosfera ma być bardzo napięta.

Ludzie w Polsce będą oburzeni na polski rząd, ponieważ okaże się, że jeżeli to rozgorzeje na świecie, to okaże się, że polski rząd, ja to mówiłem w przeszłości, a teraz znów mi się to skojarzyło, na coś się już dawno zgodził, że gdyby coś takiego się stało, to Polska w stosunku do tego nie będzie w pełni neutralna - kontynuował Jackowski.

Polacy będą szukali schronienia?!

Wizja Jackowskiego jest bardzo niepokojąca. Jasnowidz podkreślił, że we wspomnianym konflikcie nasz kraj nie będzie czynnie uczestniczyć, ale "polski rząd na coś się zgodził, co będzie dla wielu z nas nie do przyjęcia".

Będziemy oburzeni. Nie będziemy mieli na to wpływu. Widzę ludzi, którzy gromadzą się w kinach, ale nie na filmie. Będą wchodzili w pomieszczenia, jak kina, jak inne publiczne duże pomieszczenia, jakby się schronić. Przez pewną decyzje naszego kraju my będziemy w niekomfortowej sytuacji, ponieważ pozornie w niczym nie będziemy zaangażowani czynnie, ale ta decyzja spowoduje , że przez nią będziemy się czegoś bali jako obywatele - przewiduje słynny jasnowidz.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić