o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Ostrzega Polaków

Podziel się

Najbardziej znany polski jasnowidz doświadczył kolejnej wizji. Krzysztof Jackowski zobaczył w niej, co będzie się działo w tegoroczne wakacje. Niestety, nie miał dobrych wiadomości – i nie chodziło tylko o kapryśną pogodę.

Jasnowidz Jackowski miał wizję. Ostrzega Polaków
Krzysztof Jackowski doświadczył kolejnych wizji. Jasnowidz z Człuchowa ujawnił jej treść fanom (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)
bDZOcvcR

Krzysztof Jackowski opowiedział o swoich najnowszych wizjach w trakcie relacji na żywo na YouTube. Jasnowidz z Człuchowa przewidywał, co wydarzy się za kilka tygodni, gdy nadejdzie już lato i upragnione przez Polaków wakacje.

Krzysztof Jackowski – najnowsza przepowiednia. Jasnowidz o lecie 2021

Mimo że Polacy wiążą wielkie nadzieje z tegorocznymi wakacjami, Krzysztof Jackowski musiał ostudzić ich zapał. Jak wyjawił, pogoda nie będzie dopisywała urlopowiczom – jasnowidz ostrzegł, że będzie ona kapryśna. To jednak nie koniec problemów.

bDZOcvcT
Lato nie będzie normalne. Nie chodzi o pogodę, choć i ta będzie kapryśna. Lato nie będzie normalne. Nie będzie dla nas dobre– ostrzegł Krzysztof Jackowski w trakcie transmisji na YouTube.

Krzysztof Jackowski wyjaśnił, że Polacy odczują konsekwencje napiętej sytuacji międzynarodowej. Niestety – według jasnowidza będą one negatywne. Odpowiedzialność za problemy będą ponosić Rosjanie, którzy – według jasnowidza z Człuchowa – rozstawią w naszym sąsiedztwie swoje wojska.

bDZOcvcZ
To nie jest pokaz sił, to nie jest zabawa w berka, że Rosja sobie stawia tam wojska w takich ilościach. Rosja doskonale wie, co się kroi, postawiła tam wojska, ale nie są to wojska skierowane na Ukrainę – zapowiadał Krzysztof Jackowski na YouTube.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZOcvdu
Źródło:
o2pl
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić