Mroczna wizja jasnowidza Jackowskiego. Ludzie będą zamykani w "gettach"

190

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejnymi niepokojącymi wizjami. Jasnowidz z Człuchowa ostrzega, że już od kwietnia świat zacznie pogrążać się w kryzysie. Niektóre miejsca zostaną odseparowane, a mieszkańcy nie będą w stanie ich opuszczać - twierdzi jasnowidz.

Mroczna wizja jasnowidza Jackowskiego. Ludzie będą zamykani w "gettach"
Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Najbardziej znany polski jasnowidz bije na alarm (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Krzysztof Jackowski ujawnił treść swoich wizji w trakcie transmisji na żywo na YouTube. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że pierwsze symptomy przewidywanego przez niego kryzysu będą widoczne już w kwietniu, czyli za kilka dni.

Krzysztof Jackowski – najnowsze przepowiednie. Kwiecień 2021

Jasnowidz ostrzegł, że wkrótce na świecie dojdzie do metaforycznego pożaru, który zapoczątkuje międzynarodowy kryzys. Niestety, mówi, nie ominie również Polski, a mieszkańcy naszego kraju boleśnie odczują jego konsekwencje.

Jak stwierdził Jackowski, ludzie w całej Polski będą żyć w niepokoju. Zgodnie z jego wizją niektóre regiony – lub części miejscowości, Jackowski nie sprecyzował tej kwestii – będą zamykane. Jasnowidz porównał sytuację tamtejszych mieszkańców do życia w gettach.

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach, jak w gettach, niby nic złego im się tam nie dzieje, ale są zamykani. Nie mogą stamtąd wyjść – powiedział Krzysztof Jackowski w trakcie transmisji na YouTube.

To nie koniec trudności, jakie czekają na Polaków. Krzysztof Jackowski przewiduje również, że wkrótce świat czeka konieczność racjonowania żywności, a nawet – zbiorowe opryskiwanie gazem.

Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz o Iwonie Wieczorek [Bez komentarza]
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić