Jak długo będzie trwała pandemia? Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń

63

Popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił wizję na najbliższe tygodnie. Niestety, jego przewidywania dotyczące epidemii koronawirusa nie napawają optymizmem. Donosi, że "rekordy dopiero przed nami".

Jak długo będzie trwała pandemia? Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń
Krzysztof Jackowski. (YouTube)

Krzysztof Jackowski już wcześniej sygnalizował, że w kwietniu polski rząd i inne rządy zaczną układać w głowie słowo kryzys. Teraz ponownie przyznał, że jest tego pewny.

Od kwietnia będzie wdrażany kryzys. Będzie nam to uświadamiane. Za to będzie odpowiedzialna zaraza i przyjdzie nam się zmierzyć nie tylko z obostrzeniami, ale też różnymi trudnościami w urzędach i szpitalach, to teraz jeszcze do tego dojdzie kryzys, który zacznie się niewinnie - podkreślił jasnowidz z Człuchowa na YouTube.

Fatalne są jego prognozy dotyczące III fali koronawirusa. Przewiduje, że będzie się ona wydłużać, natomiast w okresie letnim wcale nie nastąpi poprawa.

Koronawirus w Polsce. Najgorsze dopiero przed nami?

Jasnowidz twierdzi ponadto, że "rekordy są dopiero przed nami". Sugeruje również, że kluczowym miesiącem będzie czerwiec.

To się wszystko przedłuży. Te obostrzenia będą przedłużone, a trzecia fala będzie długa. Nawet jeżeli chwilami zelżeje, to będzie długa - zaznaczył. - Tak jak mówiłem w listopadzie-grudniu, że na początku stycznia będzie następna fala, a przełom lutego-marca to będzie początek wielkiej fali. I taką mamy, która będzie trwała długo. A największe wzrosty są przed nami. Będzie ona trwała do czerwca - podkreślił.

Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego jest wręcz koszmarna. Sugeruje ona, że koronawirus będzie nam towarzyszyć jeszcze bardzo długo.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić