o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Krzysztof Jackowski przerażony. W Polsce zostanie przejęta władza?

57
Podziel się

Najsłynniejszy polski jasnowidz podzielił się z internautami kolejną wizją. To, co zobaczył Krzysztof Jackowski, napełniło go głębokim niepokojem. Obawia się, że wkrótce w Polsce władzę przejmie rząd tymczasowy. To nie będzie zmiana na lepsze.

Krzysztof Jackowski przerażony. W Polsce zostanie przejęta władza?
Krzysztof Jackowski obawia się, że wkrótce w Polsce przejmie władzę rząd tymczasowy. (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)
bECDwgIB

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przewidywaniami w trakcie transmisji na żywo na YouTube. Polski jasnowidz jest przekonany, że obecny rząd nie dotrwa do wyborów i w kraju nastąpi zmiana władzy.

PiS w tej drugiej fazie rządzenia, czyli po wygraniu drugiej kadencji rządzenia, nie doczeka wyborów. Dojdzie do przedwczesnych wyborów – wieszczył Krzysztof Jackowski na YouTube.
bECDwgID

Krzysztof Jackowski – nowa przepowiednia. W Polsce zmieni się władza?

Najsłynniejszy polski jasnowidz przyznał, że wizje zmiany rządu nawiedzają go już od ubiegłego roku. Krzysztof Jackowski jest nieświadomy, jaka będzie przyczyna gwałtownych wydarzeń w Polsce. Uważa jednak, że przeprowadzenie przedwczesnych wyborów ostatecznie się nie powiedzie i powstanie rząd tymczasowy.

I w ubiegłym roku, i w tym roku, mówiłem, że PiS zrzuci (...) z siebie władzę, pozbędzie się w pewnym sensie tej władzy, chociaż nie do końca, (...) a z jakichś przyczyn nie będzie mogło dojść do przedwczesnych wyborów i zostanie ogłoszony rząd tymczasowy. Ewentualnie – rząd techniczny, zwał jak zwał – tłumaczył Krzysztof Jackowski w trakcie transmisji na YouTube.
bECDwgIJ
Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz w "Dzień Dobry TVN": "Zarodek III wojny już się stał!"

Krzysztof Jackowski ostrzegł, że wraz ze zmianą rządów sytuacja w Polsce nie zmieni się na lepsze. Jasnowidz zapowiedział, że władzę w kraju obejmą nie tylko osoby, dla których dobro obywateli nie będzie priorytetem, lecz nawet pozbawione polskiego obywatelstwa.

bECDwgIK
Z wizji mojej mniej więcej sprzed roku, może trochę mniej, powiedziałem, że rząd tymczasowy czy techniczny, który powstanie, będzie problematyczny dla przeciętnego obywatela, który się interesuje demokracją we własnym kraju i polityką w jakiś sposób, ponieważ dziwne osoby zasiądą w tym rządzie, a może i też nie wszystkie osoby z obywatelstwem do końca polskim. Nie rozważajmy nic głębiej, tak to czuję, tak to mówię – ostrzegł Krzysztof Jackowski na YouTube.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECDwgJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
Żenada
4 tyg. temu
Mówił,że w grudniu ubiegłego roku będą czołgi na ulicach,czy ktoś je widział,słyszał o nich?Bo ja nie.
wolna Palesty...
2 miesiące temu
Czyli co? zy-dowo sie szykuje do przejecia wladzy w Polsce?
wolna Palesty...
2 miesiące temu
Czyli co? zy-dowo sie szykuje do przejecia wladzy w Polsce?
bECDwgJf
wolna Palesty...
2 miesiące temu
Czyli co zy-dowo sie szykuje do przejecia wladzy w Polsce?
koko
2 miesiące temu
Czy On wreszcie zamilknie ??
koko
2 miesiące temu
Czy ten człowiek wreszcie przestanie
Antypis
2 miesiące temu
Dzięki Bogu oby jak najszybciej !
msa
2 miesiące temu
jackowski,co widzisz tam gdzie patrzysz.
xyz
2 miesiące temu
Gdyby mu zabrać radio i telewizor to nie miałby nic do powiedzenia.
xyz
2 miesiące temu
Gdyby mu zabrać radio i telewizor to nie byłby w stanie przepowiedzieć nic
Zbigniew
2 miesiące temu
Laptopa mu zabrać, prąd elektryczny wyłączyć i spokój będzie, może by tak książki zacząć czytać,sport uprawiać itp itd.
Zbigniew
2 miesiące temu
A co z Jaworkiem ,palnął sobie w łeb i zakopał się w lesie jakieś 5km od miejsca zbrodni ,daj pan spokój ze swoimi przepowiedniami i jasnowidzeniem to rzeczy nadprzyrodzone i wątpię, że że pan to posiada, jeszcze pan się zacznie porównywać do ludzi biblijnych tego nam brakuje 🤔
fghjk
2 miesiące temu
Jak pamiętam to pan Jackowski przepowiadał jakąś wielką tragedię w Barcelonie podczas ostatnich mistrzostw Europy w piłce nożnej. I co, sprawdziło się? Na szczęście nic z jego gadania się nie sprawdza.
bECDwgIX
Rena 🍀
2 miesiące temu
Byle szybko 👍
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić