Angelika Karpińska| 

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Wie, co stanie się jesienią

1667

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym jasnowidzem w Polsce. Na swoim kanale na YouTube często opowiada internautom o swoich wizjach. Jego najnowsze przepowiednie nie napawają optymizmem.

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Wie, co stanie się jesienią
Jasnowidz Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube regularnie opisuje swoje wizje. Według jednej z jego najnowszych przepowiedni jeszcze latem w Unii Europejskiej lub na świecie "wydarzy się coś dużego".

Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy. Polityczna Rada Europy będzie musiała decydować o jakichś rzeczach. Czyli coś dużego się wydarzy. W Unii Europejskiej zadrży. Albo na świecie zadrży i UE będzie musiała się natychmiast określić - powiedział Jackowski.

Jackowski przewiduje kryzys finansowy w Polsce

Według Jackowskiego jesień wcale nie zapowiada się optymistyczniej. Wówczas ma dojść do jakiegoś podziału i kryzysu finansowego.

Jesień i podział. Wrzesień, podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, ze jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie, bo będzie to podział. Może ten podział będzie w innym sensie, ale podział mi się kojarzy. I do tego podziału będziemy musieli się przyzwyczaić. Różnych. W drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Ja to zapowiadałem na początku tego roku. Poważne załamania rynków, kryzys. Ta laurka, którą sobie zrobiła Unia Europejska, w tym też Polska, gdzie wzięli tak ogromne pożyczki, może stopnieć ta laurka, z powodu poważnych tąpnięć na świecie - stwierdził.

Jasnowidz zasugerował, że wkrótce może dojść do jakichś zmasowanych ataków. Przywołał przy tym palestyńską organizację terrorystyczną Hamas.

Słowo Hamas mi się kojarzy. I to będą dwie lub trzy rzeczy zmasowane, jedna po drugiej i zostanie o to oskarżony Hamas. (...) Zrobi się z tego straszna awantura polityczna w Europie i na świecie. Nie wygląda to wszystko dobrze wszystko, chociaż mówię to w dobrej chwili spokoju od zarazy i od innych rzeczy. Jest to spokój krótki. Czuję to - podkreślił.

Zobacz także: Oumuamua związana z UFO? Zaskakująca teoria astrofizyka z Harvardu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić