Krzysztof Jackowski wszystko przewidział. Wiele osób będzie w szoku

46

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy polski jasnowidz. Ostatnio postanowił wrócić do sprawy sprzed lat. Okazuje się, że jego wizja pomogła trafić na ślad zaginionej 23-latki i jej dziecka!

Krzysztof Jackowski wszystko przewidział. Wiele osób będzie w szoku
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski ma za sobą kolejną transmisję na YouTube. Tym razem wrócił do sprawy zaginionej 23-latki, która pewnego dnia opuściła rodzinny dom i utracono z nią kontakt.

We wsi Marianka, obok Elbląga, zaginęła młoda, 23-letnia kobieta z małym dzieckiem. Mieszkała u rodziców. Zniknęła. Szukała jej policja, helikoptery, ponieważ ta osoba miała depresję, mogła i sobie i dziecku coś złego zrobić. Zwłaszcza że wyszła z tym dzieckiem o trzeciej w nocy, podczas kiedy rodzice tej zaginionej spali - powiedział Jackowski.

Później zdradził, że szukano jej dobę. Działania zaangażowanych w wielką akcję nie przynosiły żadnych efektów.

Kiedy ja dostałem maila, na początku pomyślałem sobie "pewnie u rodziców mieszkała, to może coś nie tak z mężem, pewnie do Niemiec wyjechała z kimś, albo do kogoś poszła." Odszedłem od komputera i nagle poczułem, że kobieta stoi przy drzewie, trzyma dziecko na ręku i obok jest okrągły staw, jak kokon obrośnięty trzcinami - dodał jasnowidz.

Rodzina skorzystała z jego rady. Miał rację!

Krzysztof Jackowski skorzystał z Google Maps i wysłał mapkę rodzinie. Bliscy zaginionej kobiety udali się w wyznaczone miejsce.

Z relacji rodziny wiem, że jak już szli w to miejsce, w pewnej odległości przy drzewie zobaczyli nieruchomą postać i trzymała ona dziecko, więc wiedzieli, że to jest ona. Przez moment nawet myśleli, że ona jest powieszona, bo się nie ruszała, ale kiedy zaczęli już z daleka krzyczeć do niej, to dziecko zaczęło płakać - opowiedział Jackowski.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić