Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Krzysztof Jackowski przewiduje konflikt. Mroczne wizje słynnego jasnowidza

11
Podziel się:

Najsłynniejszy polski jasnowidz zorganizował kolejną transmisję na żywo na YouTube. Krzysztof Jackowski, namawiany przez fanów, zabrał głos na temat sytuacji międzynarodowej. Wskazał, kiedy możemy spodziewać się zaprowadzenia pokoju na świecie oraz wieszczył kolejny konflikt.

Krzysztof Jackowski przewiduje konflikt. Mroczne wizje słynnego jasnowidza
Krzysztof Jackowski obawia się, że na świecie jeszcze długo będzie panowała napięta sytuacja (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że napięta sytuacja narodowa będzie trwała jeszcze przez półtora roku. Jasnowidz jest jednak przekonany, że w końcu nastąpi koniec, jednak nie nadejdzie on pokojowo, lecz w wyniku przewrotu.

To potrwa trzy i pół roku. (...) Niedługo w marcu będą dwa lata, jeszcze półtora roku dla nas. Cały czas uważam, że cała ta sytuacja na świecie upadnie. Musi się to wypełnić w czasie, ale upadek tej sytuacji nie odbędzie się w sposób normalny, dobrowolny – wieszczył Krzysztof Jackowski na YouTube.

Krzysztof Jackowski – najnowsza wizja. Polska uwikła się w konflikt

Jasnowidz wieszczy, że Polsce grozi niebezpieczeństwo. Krzysztof Jackowski miał wizję, z której wynika, że nie nadejdzie ono ze Wschodniej Europy.

Nie zagraża nam niebezpieczeństwo zza wschodniej granicy. Nie zagraża nam żaden konflikt z tamtej strony, natomiast mam odczucie, że sytuacja konfliktu, który wybuchnie w przyszłości niedługiej, będzie miała miejsce w całkiem innej części świata – ostrzegał Krzysztof Jackowski na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz o Iwonie Wieczorek [Bez komentarza]

Krzysztof Jackowski wskazał, że niebezpieczeństwo nadejdzie z Bliskiego Wschodu. Zgodnie z wizją jasnowidza z Człuchowa nasz kraj będzie uwikłany w konflikt najprawdopodobniej jako sojusznik jednego z uczestników sporu. Jest również przekonany, że wojna nie obejmie całej Europy, lecz wybrane państwa.

Ja cały czas mówię o Bliskim Wschodzie i o nim będę mówił, a Polska jest w takiej sytuacji, że po części będzie w jakiś sposób (...) scalona z tym konfliktem. Nie fizycznie, ale być może logistycznie, jakimś wsparciem? (...) Nie cała Europa, Europa nie będzie w tym brała udziału – zapowiedział Krzysztof Jackowski w trakcie transmisji na żywo na YouTube.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
Tommy Gun
3 miesiące temu
A miało nie być zagrożenia ze Wschodu...?! Panie jasnowidz - mamy wojnę w Ukrainie!
M1306
9 miesięcy temu
Przepowiednia Jackowskiego na pewno się spełni
Bimber
9 miesięcy temu
Krzychu! Chodź się napijemy. Pogadamy. Może coś nowego ci się przyśni. Może O ! Może zobaczysz w głębokiej przestrzeni swoich zwojów mózgowych szczęśliwe nr totolotka. No chodź na lufkię!
Bartek
9 miesięcy temu
Powinno się zmienić pojęcie Jasnowidz na Czarnowidz. Wszyscy żyjący i nieżyjący Jasnowidze mają i mieli tylko bardzo negatywne wizję , a wręcz mroczne i apokalipistczne. Nie znam żadnego Jasnowidza który by miał pozytywne wizję np wizję wynalezienia leku na raka .
Beeq
9 miesięcy temu
Ludzie, ludzieeee mam wizję..... Zrobię dzisiaj kopę...... ale widzę w tej mojej wizji, że nie ma w toalecie papieru... To straszne i straszna wizja.
Yife
9 miesięcy temu
Też tak miałem, jak piłem najtańszą wódkę, każda wizja była tragiczna ! Wystarczyło dopłacić 5 zł i wizję były lepsze bo i wódka lepsza była 😆
Syn Jackowski...
9 miesięcy temu
Oddaj kasę mi Jackowski.... pożyczyłeś stówę ostatnio i nie oddałeś.. mówiłeś do soboty...a ty przyszłość przepowiadasz??
Buuuuuu buuuu...
9 miesięcy temu
Co wizja to samo
arkadiusz9021
9 miesięcy temu
Moja wizja natomiast mówi ,że ten naciągacz leję wodę😡
Bylamwidziala...
9 miesięcy temu
Ja tam nie wiem co będzie, ale mieszkałam za granicą i bałam się stad Turków czy innych z bliskiego wschodu, którzy potrafili iść za mną aż do samego domu. Nikogo nigdy się nie boję, ale ich sie bałam. Osobiście planuję zacząć chodzić na strzelnicę z tytułu radości ze wzrostu imigracji do Europy i kupić psa obronnego
Fan filmowy
9 miesięcy temu
Ja jak goscia widze na tym zdj to przypomina mi sie film apokalipto tego nawiedzonego szamana co zabijali na piramidzie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić