Krzysztof Jackowski przewiduje konflikt. Mroczne wizje słynnego jasnowidza

13

Najsłynniejszy polski jasnowidz zorganizował kolejną transmisję na żywo na YouTube. Krzysztof Jackowski, namawiany przez fanów, zabrał głos na temat sytuacji międzynarodowej. Wskazał, kiedy możemy spodziewać się zaprowadzenia pokoju na świecie oraz wieszczył kolejny konflikt.

Krzysztof Jackowski przewiduje konflikt. Mroczne wizje słynnego jasnowidza
Krzysztof Jackowski obawia się, że na świecie jeszcze długo będzie panowała napięta sytuacja (YouTube, JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official)

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że napięta sytuacja narodowa będzie trwała jeszcze przez półtora roku. Jasnowidz jest jednak przekonany, że w końcu nastąpi koniec, jednak nie nadejdzie on pokojowo, lecz w wyniku przewrotu.

To potrwa trzy i pół roku. (...) Niedługo w marcu będą dwa lata, jeszcze półtora roku dla nas. Cały czas uważam, że cała ta sytuacja na świecie upadnie. Musi się to wypełnić w czasie, ale upadek tej sytuacji nie odbędzie się w sposób normalny, dobrowolny – wieszczył Krzysztof Jackowski na YouTube.

Krzysztof Jackowski – najnowsza wizja. Polska uwikła się w konflikt

Jasnowidz wieszczy, że Polsce grozi niebezpieczeństwo. Krzysztof Jackowski miał wizję, z której wynika, że nie nadejdzie ono ze Wschodniej Europy.

Nie zagraża nam niebezpieczeństwo zza wschodniej granicy. Nie zagraża nam żaden konflikt z tamtej strony, natomiast mam odczucie, że sytuacja konfliktu, który wybuchnie w przyszłości niedługiej, będzie miała miejsce w całkiem innej części świata – ostrzegał Krzysztof Jackowski na YouTube.
Zobacz także: Zobacz też: Jasnowidz o Iwonie Wieczorek [Bez komentarza]

Krzysztof Jackowski wskazał, że niebezpieczeństwo nadejdzie z Bliskiego Wschodu. Zgodnie z wizją jasnowidza z Człuchowa nasz kraj będzie uwikłany w konflikt najprawdopodobniej jako sojusznik jednego z uczestników sporu. Jest również przekonany, że wojna nie obejmie całej Europy, lecz wybrane państwa.

Ja cały czas mówię o Bliskim Wschodzie i o nim będę mówił, a Polska jest w takiej sytuacji, że po części będzie w jakiś sposób (...) scalona z tym konfliktem. Nie fizycznie, ale być może logistycznie, jakimś wsparciem? (...) Nie cała Europa, Europa nie będzie w tym brała udziału – zapowiedział Krzysztof Jackowski w trakcie transmisji na żywo na YouTube.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić