Ksiądz broni rosołu. "Napisz coś po japońsku, to będą stali w kolejce"

47

Ojciec Adam Langhammer podzielił się na swoim koncie na portalu X nietypową opinią na temat preferencji kulinarnych. Duchowny stanął w obronie rosołu, krytykując osoby stojące w kolejce do jednej z restauracji serwujących japoński ramen.

Ksiądz broni rosołu. "Napisz coś po japońsku, to będą stali w kolejce"
Duchowny broni rosołu (Facebook, Ojciec Adam Langhammer SP)

Ojciec Adam Langhammer z zakonu pijarów wzbudził spore zainteresowanie najnowszą refleksją na swoim koncie w portalu X. Duchowny zdradził swoje preferencje kulinarne, jednocześnie atakując coraz bardziej popularną w Polsce potrawę z Azji.

Podstawą do kuchennych przemyśleń było zdjęcie z centrum Krakowa. Przedstawia ono kolejkę do bardzo popularnej azjatyckiej restauracji, serwującej m.in. ramen. Ta japońska zupa pełna różnorodnych dodatków cieszy się w naszym kraju dużą popularnością, na co duchowny zwrócił uwagę.

Duchowny broni rosołu. Krytykuje kulinarne trendy z Azji

Ojciec Adam Langhammer stanął w obronie poczciwego, polskiego rosołu. Jednocześnie skrytykował spore zainteresowanie daniem z Japonii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To ciasto ma aż 12 warstw, a pomiędzy nimi czeka na ciebie kremowa niespodzianka
Napisz "domowy rosół", to przejdą z prychnięciem. Napisz (coś po japońsku lub chińsku) ramen, to będą stali w kolejce - napisał ksiądz Adam Langhammer.

Opinia duchownego spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Wielu z nich wyśmiało tę opinię twierdząc, że dobrze przygotowany ramen jest znacznie smaczniejszy niż rosół:

Tylko rosół i schabowego mam od zawsze w domu i jadłem te rzeczy milion razy. Też bym wolał postać w kolejce żeby zjeść coś nowego.
'Nie rozumiem, co ludzie w tym widzą, przecież mi nie smakuje, to nikomu nie może'. Ramen stoi kilka leveli wyżej od rosołu

- piszą.

Ksiądz odniósł się do tych zarzutów. Stwierdził, że próbował ramen, ale nie stał się jego fanem. Duchowny zaznaczył także, że do jego ulubionych dań z pewnością nie należy także sushi.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić