Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Bydgoszcz. Ksiądz "udawał seksuologa". "Rozbierz się"

482
Podziel się:

Rafał K. stanie przed sądem w związku z oskarżeniami o wykorzystywanie seksualne nieletnich w momencie, gdy pełnił posługę kapłańską. Mówił dzieciom, że jest seksuologiem i pomoże im rozwiązać ich problemy.

Bydgoszcz. Ksiądz "udawał seksuologa". "Rozbierz się"
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Rafał K. pełnił posługę kapłańską w parafii Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy. Choć oficjalnie był wikariuszem, z zeznań poszkodowanych wynika, że przypisał sobie jeszcze jedną rolę. Udawał seksuologa.

W ten sposób miał zwabiać do siebie chłopców powyżej 15 roku życia. Miał rzekomo oferować im wykwalifikowaną pomoc, która rozwiąże ich problemy z popędem seksualnym. W ten sposób Rafał K. miał wykorzystać minimum 10 chłopców.

Kazał się rozebrać do naga i położyć. Później wszędzie dotykał. Zakrywał mi oczy i kazał się masturbować. Tłumaczył, że musi zmierzyć członek we wzwodzie i potem w stanie spoczynku. Miał do tego miarę. Dotykał też jąder i penetrował odbyt, rzekomo w celu badania prostaty - zeznał jeden z poszkodowanych cytowanych przez "Gazetę Wyborczą".

Sprawa światło dzienne ujrzała w kwietniu ubiegłego roku. Jeden z wykorzystanych chłopców zgłosił sprawę do biura spraw ochrony dzieci i młodzieży, księdza Mateusza Nowaka. Ten sprawę przekazał biskupowi - Janowi Tyrawie. Biskup nie czekał - sprawa trafiła do prokuratury, a Rafał K. natychmiast przestał pełnić posługę kapłańską.

Były wikariusz przebywał w areszcie, na wniosek prokuratury jego pobyt w zamknięciu się przedłuży. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" mężczyzna przeszedł badania pod kątem zaburzeń seksualnych i zdrowia psychicznego. Choć chorób psychicznych nie stwierdzono, zaburzenia seksualne już tak. Pierwsza rozprawa w tej sprawie ma się odbyć 17 maja. Mężczyzna nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Zobacz także: Huczne imprezy w szkole Rydzyka. Prof. Simon nie był łagodny
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(482)
Anty elity
3 tyg. temu
Religie i elity uczłowieczyli płody, embriony, zygoty i zarodki nazywając je dziećmi oraz zakazują antykoncepcji i aborcji oraz nakazują ludziom zawierać tradycyjne małżeństwa po to żeby ludzie rodzili jak najwięcej dzieci bo kapłani i elity potrzebują jak najwięcej niewolników żeby ci robili na nich oraz ginęli ich wojnach oraz żeby elity i kapłani mieli kogo gnębić i nad kim się wywyższać! I dlatego elity i religie zmuszają ludzi do posiadania jak najwięcej dzieci i o to cała prawda o tym co tak naprawdę kryje się za zakazem antykoncepcji i aborcji pod przykrywką ochrony życia oraz tępieniu homoseksualizmu, gender i lgbt oraz o ochronie instytucji małżeństwa. Aborcja, antykoncepcja, homoseksualizm, bezwyznaniowość oraz nie zawieranie tradycyjnych małżeństw w świątyniach są niewygodne dla władców państw (np prezydent, cesarz, król) elit i kapłaństwa i dlatego z tym walczą i je demonizują.
Albert
3 tyg. temu
Gdyby księża zachodzili w ciążę a nawet potrafili się samodzielnie zapłodnić, to popieraliby aborcję i antykoncepcję. Sam kiedyś zapytałem księdza czy byłby przeciwnikiem aborcji gdyby to on był w ciąży z gwałtu albo niechcianej lub zagrażającej jego życiu i zdrowiu? I on powiedział, że sam by się poddał aborcji ale jest jej przeciwnikiem bo nie ma zdolności do rodzenia dzieci
Ta dobra
3 tyg. temu
Bierzmowanie jest przereklamowane!! LUDZIE, NIE BESZCZEŚCIE SWOICH ŚWIECKICH CIAŁ SAKRAMENTAMI I OBRZĄDKAMI RELIGIJNYMI, BO TO TYLKO STRATA CZASU I PIENIĘDZY! RELIGIA NIE SPRAWI, ŻE BĘDZIESZ DOBRYM CZŁOWIEKIEM ORAZ ŻE RELIGIE UCHRONIĄ CIĘ PRZED NIE SZCZĘŚCIAMI ANI NIE SPRAWIĄ, ŻE TY I TWOJE DZIECI BĘDĄ MIELI ŻYCIE USŁANE RÓŻAMI! Wiem co mówię! Od religii i sakramentów itd uderza woda sodowa do głowy. Przez religię (zwłaszcza patriarchalna)będziesz się wywyższał kim ty to nie jesteś bo jesteś wierzący i po swoich sakramentach itd i będziesz wyzywać ludzi wyzwiskami na przykład,, ty bez Chrztu, komuni i bierzmowania " oraz będziesz OBŁĄKANYM, który będzie prześladował niewinnych ludzi aż się nawrócą oraz za to, że ci nue wyznahą twojej religii i nie podporządkowali całego swojego życia twojej religii jedynej i słusznej. Po drugie NIE BĘDZIESZ ZASTANAWIAŁ SIĘ CZY COŚ JEST DOBRE, CZY NIKOMU NIE ROBISZ KRZYWDY ITD TYLKO CO NA TO PISMO ŚWIĘTE TWOJEJ RELIGII, CZY DOSTANIESZ ZA TO NAGRODĘ NP ZBAWIENIE ITD! Ludzie, zacznijcie samodzielnie myśleć, zamiast dawać sobą manipulować. Prorocy i kapłani nie chcą nikogo zbawić tylko żerują na chęci kontynuacji życia po śmierci i generują u was tą potrzebę. Ale nie po to żeby wam to bezwarunkowo dać lecz po to żebyście byli ślepo podporządkowani kapłanom i prorokom oraz żebyście wybaczali żeby wasi prześladowcy napawali się bezkarnością, która sprawi, że będą coraz gorzej was traktować. Religie i elity uczłowieczyli płody, embriony, zygoty i zarodki nazywając je dziećmi oraz zakazują antykoncepcji i aborcji oraz nakazują ludziom zawierać tradycyjne małżeństwa po to żeby ludzie rodzili jak najwięcej dzieci bo kapłani i elity potrzebują jak najwięcej niewolników żeby ci robili na nich oraz ginęli ich wojnach oraz żeby elity i kapłani mieli kogo gnębić i nad kim się wywyższać! I dlatego elity i religie zmuszają ludzi do posiadania jak najwięcej dzieci i o to cała prawda o tym co tak naprawdę kryje się za zakazem antykoncepcji i aborcji pod przykrywką ochrony życia oraz tępieniu homoseksualizmu, gender i lgbt oraz o ochronie instytucji małżeństwa. Aborcja, antykoncepcja, homoseksualizm, bezwyznaniowość oraz nie zawieranie tradycyjnych małżeństw w świątyniach są niewygodne dla władców państw (np prezydent, cesarz, król) elit i kapłaństwa i dlatego z tym walczą i je demonizują. I kąpani oraz elity propagują teorie spiskowe żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów feudalnych i utrzymać status quo za wszelką oraz żeby znowu wsztscy byli wierzący, hetero oraz robili kapłanom i elitom następnych niewolników. Konserwatyści i religijni fundamentaliści z Watykanu propagują teorie spiskowe żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów sprzed rzezi hugenotów i rewolucji francuskiej oraz żeby zatrzymać proces laicyzacji świata oraz żeby znowu każdy aspekt życia społecznego był kontrolowany przez elity i podporządkowany religiom patriarchalnym.
Ewa .
rok temu
A co na to pan Jędraszewski ?
tina102
rok temu
15 letni chłopcy dali się molestować,gdzie się chowali ci chłopcy , dali się wykorzystać , gdzie rodzice tych dzieci.😁😁😁
gość
rok temu
15 latka? toż to prawie dorosły chłop
astrolog
rok temu
A czego oni uczą ?
ASD
rok temu
Sex was wyzwoli....
el-ka
rok temu
Piszcie małoletnich. Nieletnim jest ten,który popełnia czyn zabroniony.
No tak aadam
rok temu
cytowanych przez "Gazetę Wyborczą".
Oou
rok temu
Broń Boże nie chce bronić w niczym tego księdza , nie powinien tego robić zwłaszcza że to chłopcy , ale z tego co wiem to seks od 15 roku życia nie jest karalny więc za co go karają ? prawo to prawo
Wacek
rok temu
Jakby trafil pod wlasciwa cele to Chlopaki spod celi juz by MU zbadali co trzeba analnie i nie nie palcem a tak jak trzeba.
romek
rok temu
Nawet sprytny gość.
pindoll
rok temu
A co użył to jego! Ma teraz co wspominać!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić