Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Ksiądz Sebastian odpowiedział internaucie. Film ma prawie pół miliona wyświetleń

41
Podziel się:

Ksiądz Sebastian Picur cieszy się sporą popularnością, a wszystko ze względu na jego aktywność na TikToku. Ostatnio w dość zaskakujący sposób zareagował na komentarz. "30 sekund daje, potem spuszczam psy" - napisał do księdza internauta.

Ksiądz Sebastian odpowiedział internaucie. Film ma prawie pół miliona wyświetleń
Ksiądz odpowiedział internaucie (Getty Images, Anneke Schram)

Polscy księża niejednokrotnie muszą mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Wszystko za sprawą m.in. wizerunku Kościoła, który mocno ucierpiał choćby za sprawą licznych skandali.

Obrywa się nawet tym kapłanom, którzy co do zasady mają dobrą opinię. Sporą sympatią cieszy się ksiądz Sebastian Picur. Jest on bardzo aktywny na TikToku, gdzie zgromadził przeszło 240 tys. obserwujących.

Ostatnio otrzymał nieprzyjemny komentarz. "30 sekund daje, potem spuszczam psy" - napisał pewien internauta.

Ksiądz odpowiada. "Więcej szacunku"

Ksiądz Picur nagrał krótki filmik, w którym z uśmiechem na twarzy odpowiedział internaucie. Opublikował go w niedzielę, a w poniedziałek ok. godz. 12:30 nagranie miało już blisko pół miliona wyświetleń.

Potem te same osoby, które chciały na księdza spuszczać psy, przychodzą w sprawie pogrzebu lub innej. Więcej szacunku, mniej hejtu - zaapelował ksiądz.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Jnjj
2 tyg. temu
Jeżeli czegoś nie widać i ktoś jest w stanie mnie skrzywdzić bo coś tak chce, A osoby co są ateistami lub innej orientacji to my ci chorzy? Przynajmniej nie mamy schizofremi i nie obarczamy swego zachowaniu stworem z piekła wy odpowiadacie za siebie,jak ktoś gada że jest opetany i dlatego zabił i wy mu wierzycie to czym to świadczy?
Bartek
2 tyg. temu
Księża w kościele jak klawisze w organach: jedne są białe jedne czarne.
gość XX
2 tyg. temu
Ja jestem ciekawy gdzie jest ten co niby ma pilnować by nie było hejtu.Bo tak naprawdę wszystko to co jest innym zdaniem niż np.moje może być krytyką.Co do kościoła,ludzi kościoła czy innych nie będących w kościele Jest taki werset w Biblii,,Co ma wspólnego wierzący z niewierzącym".No właśnie?Kiedyś..czy w to wierzysz czy nie staniesz przed Bogiem.I zobaczysz tą pseudo mądrość,cwaniactwo itp.Ja też.Tylko czy będziesz z Bogiem czy nie to będzie zależało od ciebie.Chcesz obrabiaj dupę,osądzaj,łam prawo takie czy takie itp.jesteś wolny.Ale zazwyczaj między ludźmi jest prawo oko za oko..ale między chrześcijanami prawdziwymi jest inaczej.Ale i tak nie uwierzycie.Bo kościół potrzebuje i silnych i SŁABYCH.Z poważaniem.
Ojciec prawdz...
2 tyg. temu
Kup sobie jorka lub psa. Będziesz miał zajęcie i zarób na jego utrzymanie sam
Eeee
2 tyg. temu
Ja zaś księżom zalecam więcej szacunku i mniej gwałtów.
Lalala
2 tyg. temu
Najgłośniej słychać tych co krzyczą. A po co krzyczą? :)
Barnaba
2 tyg. temu
Jak ktoś głupi to płaci katabasowi za to, że coś pomamrocze na pogrzebie. Znacznie bardziej profesjonalnie i uroczyście poprowadzi ceremonię prawdziwy mówca pogrzebowy! Taka usługa wielokrotnie jest znacznie tańsza niż to co bierze katabas! Jeśli chodzi o religijność to kościół kat jest najmniej odpowiednią instytucją aby sie tym zajmować! Religiność i wiarę możemy przeżywać we własnej duszy nie afiszujac się z tym i nie płacąc za jakieś "pośrednictwo" szemranym typom w czarnycxh kiecach.
Miso
2 tyg. temu
Mam 60 lat codziennie walczymy o to żeby zarobić na rodzinę jak każdy normalny obywatel tego złodziejskiego kraju Kler to są ponoć nasi dobrodzieje pasterze dobroczyńcy Najwyższy czas pogonić to towarzystwo w prosty sposób nie dawać ani grosza z naszych podatków niech się utrzymują z datkuw swoich fanatycznych wyznawców jeśli by tak się stało imperium Rydzyka samo się rozpadnie w niedługim czasie
GiC
2 tyg. temu
A niby dlaczego w sprawie pogrzebu?....może czas zlikwidować relikty "katolickiego" pochówku?...
kot
2 tyg. temu
Kler odchodząca na emeryturę dostaje dwie emetury z naszych podatków 1z ZUS a drugą z funduszu kościelnego i te emerytury wypłaca im państwo z naszych podatków .
-.-
2 tyg. temu
Fundusz kościelny zlikwidować,zarekwirować ziemię_ poza tym co jest pod kościołem i w około10 m. i cmentarzami.A księża niech się utrzymują z tego co dają wierni i tyle. Zakaz kupna ziemi ,a jak chcą więcej to do pracy.
Rob
2 tyg. temu
Już dawno opuściłem tę wstrętną ,zakłamaną religie ,i nie chce mieć z nią ani z kłamliwym klerem nic do czynienia.
profesor
2 tyg. temu
Ucierpial z powodu dokonywanych wstretnych przestepstw a nie jak wy to nazywacie delikatnie skandali.
LLLLLLL
2 tyg. temu
A ja ich nie chcę nawet po śmierci, choć już nie dużo mnie pozostało.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić