Ksiądz się nie hamował. "Od góry cnotka, od dołu kurtyzana"

52

Wydalony z zakonu ksiądz Michał Woźnicki po raz kolejny dał "popis" z ambony. Tym razem uderzył personalnie w pewną panią adwokat. - Od góry cnotka, od dołu kurtyzana - stwierdził.

Ksiądz się nie hamował. "Od góry cnotka, od dołu kurtyzana"
Ksiądz się nie hamował. Obrażał adwokatkę. "Od góry cnotka od dołu kurtyzana" (YouTube, @wroniecka)

Ksiądz Michał Woźnicki uznawany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych kapłanów w Polsce. Jest to były salezjanin, który został oficjalnie wydalony z zakonu. Otrzymał też oficjalny zakaz odprawiania mszy.

Nawet, gdy z Watykanu w stronę księdza padły oskarżenia o herezję, nie zaprzestał posługi i nadal wygłasza kazania.

W poniedziałek, 18 września 2023 r., w Sądzie Rejonowym Poznań Stare Miasto odbyła się pierwsza rozprawa w sprawie karnej, w której na ławie oskarżonych zasiadł jeden z księży. Duchowny miał pobić pałką ks. Woźnickiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anita Sokołowska odeszła z "Przyjaciółek". Zdradziła, o czym rozmawiała z Miszczakiem i Sochą

Ksiądz się nie hamował. Obrażał adwokatkę

Podczas rozprawy księdza reprezentowała pani adwokat. W jednym ze swoich kazań kontrowersyjny kapłan z Poznania odniósł się do wyglądu kobiety. Co gorszące, nie szczędził mocnych słów.

- Była ulizana na prymuskę, natomiast od dołu ubrana była w sposób prowokujący - powiedział i odwołał się do słów pewnego historyka filozofii, który stwierdził, że obnażone stopy, odkryta kostka czy pięta u kobiety, budzą dużą pożądliwość.

Owa pani ubrała się na ten sposób. W te bose nóżki i sandały na wysokim obcasie. Dla kogo to zrobiła? Dla księdza? - powiedział.

Podkreślił również, że tego rodzaju ubiór należy traktować, jako pewnego rodzaju sprzymierzenie sił, oddziaływanie wobec kogoś. - To zaskarbienie czyjejś łaskawości. Można powiedzieć, że pani adwokat kupczy - zainteresuj się mną. Na ten sposób ubrana została posłana przez pana mecenasa - stwierdził.

Od góry cnotka od dołu kurtyzana - powiedział ks. Michał Woźnicki.

Wspomniał także, że kobieta miała "silikonowe usta". - Źle ją Pan Bóg stworzył, że sobie silikon w usta wpuszcza? Robi to, żeby bardziej podniecająco było - dodał.

Jak można się spodziewać, w komentarzach zawrzało.

Zobacz także: ADWOKAT KURTYZANA SILIKONOWE USTA DZIEWIC WOŹNICKI PO ROZPRAWIE W SĄDZIE
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić