Ktoś skazał go na okrutną śmierć. Nastolatka uratowała psu życie

34

Bohaterska 19-latka wskoczyła do rzeki, by uratować małego szczeniaczka. Pies został przez kogoś wrzucony do wody w foliowej reklamówce. Gdyby nie odwaga i czujność dziewczyny, zwierzę mogłoby nie przeżyć. To nasza #DawkaDobregoNewsa.

Ktoś skazał go na okrutną śmierć. Nastolatka uratowała psu życie
Nastolatka wyłowiła psa z rzeki (KMP w Kielcach)

19-letnia mieszkanka gminy Morawica podczas spaceru usłyszała piszczącego psa. Udało jej się ustalić, że rozpaczliwe dźwięki dochodziły z foliowej torby znajdującej się w rzece. Nie wahając się, dziewczyna weszła do wody i wyłowiła torbę. W środku znalazła wyziębionego, 7-tygodniowego szczeniaczka.

Uratowała wrzuconego do rzeki szczeniaczka

Po uratowaniu psa i zabraniu go do weterynarza nastolatka zgłosiła sprawę na policję. Funkcjonariusze pochwalili dziewczynę za wzorową postawę obywatelską. Kryminalni Komisariatu Policji w Morawicy obecnie prowadzą poszukiwania osoby, która skazała psa na tak okrutny losy i proszą o kontakt wszystkich, którzy posiadają na ten temat jakiekolwiek informacje.

Taka postawa zdecydowanie jest godna pochwały. W przeciwieństwie do osoby, która skazała Promyka na straszny los. Dlatego kryminalni z Komisariatu Policji w Morawicy apelują do wszystkich osób, które rozpoznają psa, lub mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy porzucenia czworonoga o kontakt - piszą funkcjonariusze na swojej stronie

Znaleziony w rzece pies ma się już dobrze. Bohaterka na stałe przygarnęła uratowanego szczeniaka i nadała mu imię Promyk. Jesteśmy pewni, że piesek jest w dobrych rękach.

Zobacz także: Pies Pączek szuka kochającego domu
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić