Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Kuba Wojewódzki wynajął ochronę. Ile na nią wydaje? To mogą być krocie

59

Kuba Wojewódzki - po emisji "Nic się nie stało" - poważnie zaczął obawiać sie o własne życie. Nic więc dziwnego, że wynajął ochroniarza, który nie odstępuje go na krok. Celebryta za ochronę może płacić fortunę.

Kuba WOjewódzki zmienił auto i wynajął ochronę
Kuba WOjewódzki zmienił auto i wynajął ochronę (Getty Images)

Wojewódzki boi się o własne życie. Wynajął ochronę

Kuba Wojewódzki - po emisji filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego - dla własnego bezpieczeństwa wynajął opancerzony samochód i ochroniarza. Ochroniarz nie odstępuje Wojewódzkiego na krok. Jest niczym cień, który towarzyszy mu całymi dniami.

Ile Wojewódzki płaci za ochronę

Jak sprawdził "Super Express", kwota, jaką Kuba Wojewódzki może płacić za wynajęcie ochrony, nie jest mała. Prywatny ochroniarz może kosztować w Warszawie nawet 2 tys. zł za godzinę (oczywiście tylko część tej kwoty zarabia ochroniarz, reszta idzie dla firmy ochroniarskiej). Ceny są różne w zależności od doświadczenia, zakresu obowiązków, tego, jakim samochodem się jeździ. Wojewódzki za pakiet VIP może zatem płacić krocie.

Latkowski wzywa Wojewódzkiego, by ten się przyznał

Po premierze "Nic się nie stało" Sylwester Latkowski zwrócił się do tych, którzy bywali w Zatoce Sztuki w Sopocie, by w końcu powiedziały prawdę: co tam robiły i czego były świadkami. Wśród osób, do których zaapelował reżyser, był również Kuba Wojewódzki.

Wojewódzki, przez film "Nic się nie stało", nie czuje się bezpiecznie. Całkiem możliwe, że dostaje pogróżki, dlatego wynajął ochroniarza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić